2733
2739
عنوان

خانمم اسبابش رو جمع کرد. فردا می‌ره😔😔😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 3746 بازدید | 118 پست

ماهم امشب یه بحثی کردیم و شوهرم قهر کرد کاش جدایی باشرایط درست واسه ماهم پیش میومد

یه انگشتر واسش گرفته بودم وقتی دید پرتش کرد تو اتاق بیشتر ناراحتم کرد

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

فکر کنم خانوما اکثریت اگر مستقل بودن جدا میشدن، از بس شما آقایون، بعضی وقتها غیرقابل تحمل میشید  

🧡☀ عاشق یوگا🧘‍♀️ مسافرت ✈️ خوانواده م👨‍👩‍👦 هستم. دوست دارم زن موفقی باشم شغل خوب با درآمد عالی داشته باشم 👩🏻‍💻💰💸آغوشت بهترین تراپی دنیاست 👩‍❤️‍👨
2740
اختلافات شدید تو همه چی. من مذهبی اون بی دین. طرز فکر اقتصادی کلا فرق داره من میگم یه مقدار پس انداز ...

معلومه یکی ک کوتاه نیاد میشه این بعد ازین جمله مشخص شد مشکل از مرده  افراطیه فک کنم ، حالا میخای گریه کنی؟؟ گریه کن بی تربیت😂😂😂

اره میگم هیچ‌کس باور نمی کنه. آخرین پیام امشب خانومم این بود که به عنوان یه دوست با هم بمونیم.

اگه بچه دارین ، چاره ای نیست 

درخواست دوستی ممنوع❌‼️تَوَکُل کَردَم به خُدام و خـودم✨🩷🫠 
2706