2733
2734
عنوان

دعوای منو شوهرم سر خواهرم😐+شات

| مشاهده متن کامل بحث + 387 بازدید | 26 پست
خودش بارها این حسو‌ ب من داده بارها....  ولی من همیشه حواسم هست ک ی وقت آقا این حسو نکنه ، این ...

خب باید بهش بگی ، هروقت این اتفاق افتاد بعدش بهش بگو ، مشکلتون اینه یا حرف نمیزنید یا با تیکه کنایه حرف میزنید ک فقط اوضاع بدتر میشه 

فقط 20 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پریشبم ی همچین چیزی گذاشته بودم  میگم ک الان چن شبه دعوا داریم

شات کو؟؟؟

خب بچها منم به ارزوم رسیدم بلخره بیبیم مثبت و باردارشدم(مامان دوتا فرشته کوچولو)ولی خب تو هفته های پایین قبل از شنیدن صدای قلبشون خدا اونارو ازم گرفت🙂ولی ناامید نمیشم اونا بااومدنشو امید زندگی رو ب قلب من اوردن من بازم تلاشمو میکنم شمام برام دعا کنید 🙏♥️♥️🙂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
شات نیومد پیاما رو میزارم 🙌🙌 پیام اون (عزیزم حق نداری بری جایی من (میخواستم بیام ولی رفتم حموم م ...

تقصیر خودته وقتی میگه نرو یعنی نرو میدونی بعدش دوباره دعوا میشه تو یه زن با سیاستی باش وقتی گفت نرو  نباید بری  

मुझे पसंद हैShahrukh Khanमैं हूँ👑👑😂
2740
تقصیر خودته وقتی میگه نرو یعنی نرو میدونی بعدش دوباره دعوا میشه تو یه زن با سیاستی باش وقتی گفت نرو& ...

محم اول خودتی و شوهرم اول زندگیت بعدش خانواده اول الویتت‌ شوهرت باشه

मुझे पसंद हैShahrukh Khanमैं हूँ👑👑😂