2737
2734

من همیشه ترس از دست دادن اونو داشتم اونم ترس از دست دادن منو من ترسمو نشون نمیداد اما اونا بارها و بارها بهم میگفت خیلی میترسم از دستت بدم دیگه ۶ ساله ازدواج کردیم راحت شدیم از اون ترسه 

درخواست دوستی رد میکنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بگو چکار کردی که از بین رفت

من کاری نکردم خودش خیانت کرد ازش بدم اومد فهمیدم وابستگی و علاقه من بهش خریت بود و اشتباه کردم

دل بریدم الان دارم باهاش زندگی میکنم چون دوتا بچه دارم و خودش هم تلاشش رو کرد تا همه چی درست بشه ولی درکل‌  الان عاقلانه تر فکر میکنم بنظرم

،،
من همیشه ترس از دست دادن اونو داشتم اونم ترس از دست دادن منو من ترسمو نشون نمیداد اما اونا بارها و ب ...

من دیشب بهش گفتم میخواس منو با ترسام رو به رو کنه

گفت اگه ازدواج نکنیم جدا بشیم چی میشه من بدتر زدم زیر گریه

اقایون لطفا درخواست دوستی ندن🍎
من کاری نکردم خودش خیانت کرد ازش بدم اومد فهمیدم وابستگی و علاقه من بهش خریت بود و اشتباه کردم دل ب ...

چقد تلخه واقعا

چه بلایی سرت قلبت اورده💔

اقایون لطفا درخواست دوستی ندن🍎
من دیشب بهش گفتم میخواس منو با ترسام رو به رو کنه گفت اگه ازدواج نکنیم جدا بشیم چی میشه من بدتر زدم ...

وای چه اشتباه بزرگییییی چزا اینکار کردی؟؟باید کاری کنی اون ترسش و نشون بده به زبون بیاره نه توووو دیگه اینکار و نکن 😑😑😑😑

درخواست دوستی رد میکنم 
2740

ببین از دست دادن دو مدله ، یکی جدا شدنه که اگه از کسی جدا بشه آدم معمولا انقدر خاطره بد مونده از طرف که بتونی کنار بیای با قضیه . یه حالت هم دور از جون مُردَنِ . برای این یکی من همیشه به خودم یادآوری میکنم که این جدایی موقته ، برای یه دوره کوتاه و وقتی فرصت منم تموم بشه توی این دنیا میتونیم دوباره کنار هم باشیم برای همیشه

وقتی یه بچه داره راه رفتن رو یاد میگیره و دائم زمین می خوره ، هیچ وقت با خودش نمیگه که شاید من برای اینکار ساخته نشدم
2706