2737
2734
عنوان

این روزا و این سال های جوونی رو چجوری دارین میگذرونین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 521 بازدید | 54 پست
خیلی بد میگذره  ولی قراره از شنبه زندگیمو تغییر بدم و برای تمام آرزو و هدف هام تلاش کنم

همیشه هممون میگیم از شنبه😂

ولی این شنبه هم خیلی خوبه

اول ماه هم هست و فرصت خوبیه واسه شروع

ولی از من میشنوی از همین الان شروع کن نه شنبه😁😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزمم🥲

اگه شغلتو دوس نداری عوض کن 

یه شغل پیدا کن دوست داشته باشی و ساعتشم کمتر باشه که بتونی به کارای دیگه برسی 

نماز و ورزشم بدون معطلی شروع کن همین که شروع کنی هردوشون روحیتو از این‌رو به اون رو میکنن حتی شده رو رکعت نماز با توجه و دعا بخون یا یه ربع ورزش کششی

البته من کوچیکتر از شمام و خودم درگیر کنکورمو حال خودمم زیاد اوک نیس اما با امید میگذرونم 

شما که الان کنکورو رد کردین دانشگاهتون تموم شده و مشغول به کارید چه توصیه ای به منی که تازه میخوام کنکور بدم دارید؟

2728
پس حتما داری درس میخونی و در کنارش زبان . درسته؟ چجوریا میگذرونی؟ چندسالته؟

نه شاغلم، انگلیسی ام خوبه. زبان دوم رو یه ساله شروع کردم،فقط هفته ای چند روز صبح ها میرم پیاده روی 

ای پدر ما که در آسمانی......نام تو مقدس باد.پادشاهی  تو بیاید،اراده ی تو آنچنان که در آسمان است در زمین نیز جاری شود.نان کفافه ی مارا امروز بده،قرض های ما را برما ببخش.....چنان که ما نیز قرض داران خود را میبخشیم.مارا در آزمایش نیاور،بلکه از شریر رهایی ده.زیرا پادشاهی و قوت جلال تا ابد از آن توست.آمین✝️📿برای آنها که شما را آزار میدهند،دعای خیر نمایید متی۴۵:۵(اولین کاربری ۱۳۹۶)مسیحی آریایی هستم، مستدام باد ایران کوروش.
در ی کلمه داغون ۲۵ سالمه نتونستم برم دانشگاه ب هیچ جا نرسیدم. کلی ارزو داشتم قرار بود ۴۰۲ جراحی رو ...

خب الان چجوریا زندگیتو میگذرونی؟

کار میکنی؟ یا با دوستات زیاد بیرون میری؟

در کل وضعیت کار و خودشناسی و ارتباطات و تاهلی و این چیزات چجوریاست؟ در طول روز چیکارا میکنی واسه زندگیت؟

15سالگی ازدواج کردم الان 28 سالمه . من 12 ساله که مردم  زندگی نکردم. نه از نوجونی چیزی فهمیدم نه از جوانی .

کی میدونه شایدم مرده‌ایم و این دنیا جهنممونه و خودمون خبر ندارم 😞
2740
همیشه هممون میگیم از شنبه😂 ولی این شنبه هم خیلی خوبه اول ماه هم هست و فرصت خوبیه واسه شروع ولی ا ...

دقیقا همینطوره

متاسفانه چند ساله افسردگی هم دارم و فقط جا میزنم از زیر تمام کارام

حالا ببینیم این شنبه که میاد چطور پیش میره هم تاریخش رنده هم اول هفتس😅

خب الان چجوریا زندگیتو میگذرونی؟ کار میکنی؟ یا با دوستات زیاد بیرون میری؟ در کل وضعیت کار و خودشنا ...

بخاطر بیماریم قید ازدواج رو زدم، دوستم ندارم زیاد خواهرم بود ک رفت و دیدنش برام شد حسرت

۹ اسفند ۱۴۰۲ خاطره‌ی تلخ از دست دادن توست. دلگیرم ازت خدا                                                     هزاربار خاطراتت دوره کردم   هنوزم مرگت رو باور نکردم   تو نیستی خونه بی تو سوت و کوره     الهی خواهرم دورت بگردم
۴٠سالمه  ازخانواده دورم  هفته ای دوبار کلاس توسعه فردی میرم  هفته ای یکبار دورهمی ...

افرین چه زندگی پربار و خوبی👏🏻👏🏻

منم دلم میخواد یه جوری زندگی کنم که وقتی مُردم بگم دمم گرم ولی همش یا کار میکنم یا به بطالت میگذرونم

از دست اهمال کاریام خسته شدن🥲

این گروهای کتابخوانی که میگی رو از کجا میشه پیدا کرد؟ 

2706