2737
2734
عنوان

این روزا و این سال های جوونی رو چجوری دارین میگذرونین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 528 بازدید | 54 پست
افرین چه زندگی پربار و خوبی👏🏻👏🏻 منم دلم میخواد یه جوری زندگی کنم که وقتی مُردم بگم دمم گرم ولی ...

انشاالله موفق باشی گلم 

من گاهی خیلی خسته میشم ولی خوبیش اینه وقت بیکاری اصلا ندارم البته من مسافرت و تفریحم میرم خودمو وقف کارو زندگی نمیکنم 

گروه رو بادوستام زدیم پنج نفریم 

شماهم با دوستاتون شروع کنید 

تازه خودم کلاس دف میرفتم ازبس سرم شلوغ بود آخراش رهاش کردم

پناه برتو که بی واژه مرا میشنوی♥             خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙                      🙏🏻 یَا مَنْ یَکفِی مِنْ کلِّ شَیْ ءٍ وَ لَا یَکفِی مِنْهُ شَیْ ءٌ اکفِنِی مَا أَهَمَّنِی مِمَّا أَنَا فِیهِ بحق محمدٍ و آل محمد صلواتک علیه 🙏🏻              ✅  درمانگر طب سنتی وطب فشاری ام سوالی داشتی خوشحال میشم بتونم کمکت کنم ✅
عزیزمم🥲 اگه شغلتو دوس نداری عوض کن  یه شغل پیدا کن دوست داشته باشی و ساعتشم کمتر باشه که بتو ...

رو مهارتای نرمت خیلی کار کن

مهارت نرم یعنی اعتماد به نفس ، فن بیان ، قدرت مذاکره ، کنترل هیجانات ، عزت نفس و ...

هر چقدرم که خوب درس بخونی و علم و اگاهی زیاری داشته باشی ولی نتونی خوب خودت رو پرزنت کنی و فن بیانت ضعیف باشه یا اعتماد به نفس نداشته باشی هرگز تو کار موفق نمیشی

نه فقط کار ، کلا تو اجتماع ، تو دانشگاه ، تو خانواده همسر و ...

سعی کن خودشناسی کنی و بعد رو مهارت های نرمت کار کنب

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

۱۹ سالمه و فعلا درس تنها دغدغه این روزام هم اینه که دوست دارم موهام رو کوتاه کنم یه تنوعی بدم اما م ...

کوتاه کن اول ببین چه مدلی بهت میاد بعد کوتاه کن من تفریحی کوتاه کردم الان ۴ ساله پسرونه میزنم بهمم میاد

اینقدر از شستشو رسیدگی راحت میشی 

من قبلا موهامو اینقدر شونه نمیکردم گره تو گره میشد 😂

بعد حموم بدم میومد پشتم خیس میشد از آب موهام 

عروسیا مو درست کردنم عذا بود برام 

بعد کوتاهی فهمیدم کلا کله من برا کچل کردن آفریده شده بود😂

خواهرم میگه بلند کن عروس میشی زشت میشه

میگم من هیشکیو نمیخوام هرکیم منو میخاد باید با این مو بخاد 

الان اصلا نمیدونم موی بلند داشتن چه حسی داره

در آستانه ۲۳ سالگی

آخرای لیسانسمه 

یه وروجک گیگیلی بیگیلی دارم

یه شغل کوچولو که هزینه کلاسای توسعه فردیمو بپردازم

کلی چیز هست که دوست دارم امتحان کنم ولی فعلا یه مانعی دارم به اسم گشادیسم

دوستای ارزشمندی دارم

دنبال هدف زندگیم میگردم

رویا نویس اسم آنلاین شاپ لوازم تحریرمه😍 لینک کانالم👇 https://eitaa.com/joinchat/3458531743Cc2b5807702  من یه مامانم که تصمیم گرفته هزینه‌ی رشد و پیشرفتش رو خودش پرداخت کنه😁🙃❤️ داستان تولد رویانویس ابتدای کانالم سنجاق شده🌱✨️ 
2731

ب همین راحتی ۴۰ساله شدم لیسانسمو صد سال پیش گرفتم از صب تا شب در حال تمیزکاری نظافت بچه داری خانه داری نصف شب وقت دارم بیام سمت گوشی از وقتی ازدواج کردم هییییچ کلاسی چیزی نرفتم فقط ب فکر موسیقی و زبان و باشگاه دخترم هستم و درسش خودمو کلا فراموش کردم توی این ۱۷سال هیچ مسافرتی نرفتم با شوهرم طلایی نخریده دو شب پیش سه تا بشقاب زدم شکوندم تا بعد یک سال ک گوشیمو واسه بدهیش فروختم رفت خرید رسما نوکرم  درآمدش خوبه باورت میشه حتی حلقه ندارم ب عقلش نمیرسه بخره هی میگه صبر کن هر کلاسی چیزی رفتم فقط واسه دوران مجردی بود 

دیگه اون دختر خوش هیکل و باکلاس نیستم ک زمان مجردی چند نفر مخفیانه دوسم داشتن و نمیتونستن ب زبون بیارن اووووووف😢😢😢

از لحاظ روحی افسرده شدم امسال قراره وارد یه مرحله جدید از زندگیم بشم پسرم امسال بدنیا میاد و من مامان میشم و خیلی هیجان و ذوق دارم فعلا سعی میکنم افسردگیو تا جایی میتونم کنترل کنم و حال روحیم خوب شه نمیتونم بگم تا الان به همه خواسته هام و آرزوهام رسیدم ولی خب به خیلیاشون رسیدم خیلیاشونم نشد نمیدونم از کارایی که کردم و راهی ک اومدم پشیمون نیستم با اینکه شیش گوشه زندگیم کامل نیست 

کوتاه کن اول ببین چه مدلی بهت میاد بعد کوتاه کن من تفریحی کوتاه کردم الان ۴ ساله پسرونه میزنم بهمم م ...

ممنون از اشتراک گذاری تجربت🥹🧡

ن من رسیدگی میکنم بهش...

از طرفیییی دلم نمیاددددد ، به هیچکسم نگفتم ، مدل و ارایشگاه هم پیدا کردم اما تردید دارم

شما موهات تا کجا بود؟

رو مهارتای نرمت خیلی کار کن مهارت نرم یعنی اعتماد به نفس ، فن بیان ، قدرت مذاکره ، کنترل هیجانات ، ...

اعتماد به نفسو خیلی چیزارو اوکیم اما روابط اجتماعیم تقریبا پایینه براش برنامه هم ریختم دانشگاه حتما شهر دیگه برم تا دیگه کسی نباشه بهش تکیه کنم و خودم با مردم سروکله بزنم اما خب اینقدر از کنکور خسته شدم ته دلم میگه حسرت دانشگاه تو دلم میمونه 

خیلی ممنونم عزیزم❤️

2738

منم دوست داشتم شاد باشم همه کار انجام بدم مامانم خوب بشه هزارتا آرزو و نقشه داشتم

ولی مامانم برای همیشه رفت و من دارم میمیرم خدایا دعاهامو که نشنیدی اگه هستی منم ببر پیش مامانم 

می‌دونی که من یه بچه مامانیه بدبختم