2737
2734
عنوان

خانه دارها به خودتون حس بدی ندارین?

| مشاهده متن کامل بحث + 4839 بازدید | 195 پست
فقط دارن گارد میگیرن…

اونایی که حالا میگن واقعا تنبل هستیم یا حوصلشو نداریم اوکیه 

ولی این ملکه بودن دیگه خیلی اغراقه 

اکثریت جامعه ،شوهراشون ته تهش کارمندن دیگه با دوازده پونزده تومن حقوق، چه ملکه ای اخه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من همسرم دیپلمس و من لیسانسه و توخونه در حال بشور بساب هستم یک عدد کوکب خانوم هستم ،😝😝

زن داداش منم تحصیلاتش از داداشم بیشتره

خدایی من ندیدم خیلی بیکار باشه

مربی فوتسال و شطرنج و نقاشی 

و معلم خانگی بچه هاشه

براشون لباس میدوزه

هر دفعه برادر زاده هام میان یه چیز تازه یاد گرفتن میگم

کجا یاد گرفتید ، میگن مامان بهمون یاد داده

بچه هاش پسرن ولی آشپزی هم بهشون یاد میده

به خودشم میرسه، تو اجتماع هم بیشتر از داداشم حضور داره

چقدر زیبایند  آنان که از ریشه خوبند!
واقعا خفنی دختر مثل اسمت

قربونت

مخاطبم فقط و فقط استارتره توی تاپیکی کامنت میزارم برای استارتره..پس مزاحمم نشو ... توی این سه سالی که سایت بودم کلی خانم بد دهن دیدم که فقط بلدن به آدم بپرن و واقعا این یه درد بزرگه برای جامعه ما.پس مزاحم نشووووو نشوووو نشوووو نظرت مخالف نظرمه با نظرم مشکلی داری رد شو لطفا ... ای تو امان هر بلا..ماهمه در امان تو...❤. دوست داشتین بگین به نیت حاجتتون صلوات بفرستم❤
2731

اولا ک سواد من بیشتره از شوهرم ..‌ بعدشم ن این حرفیه ک میزنی مگه همه خانه دارا بی سواد و فقیرن؟؟ ماها انتخاب مون بوده خودمون بچه هامون بزرگ کنیم ن پرستار و مادر بزرگی ک توی دوران میانسالی و پیری دوباره مجبور بشه جور بچه ما رو بکشه ... از مال دنیام همه چی داریم هیچ وقت کارتمون خالی نبوده ملک و املاکم داریم ... نمیدونم این چ طرز تفکر مضخرفیه توی سایت راه افتاده

فقط 1 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قیافه من 🔫😑😑 وقتی توی تاپیک خانومای باردار میرم۰۰۰ از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره🔫😑 با هندزفری آهنگ گوش دادم بچم ناقص نشه🔫😑تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه🔫😑یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه🔫😑 موز خوردم بچم نیوفته🔫😑 چایی داغ خوردم بچم نسوزه🔫😑 الویه خوردم تخم مرغ خام توی سسش رو بچم اثر نذاره🔫😑 حالت تهوعم قطع شده بچم نمرده باشه🔫😑 داشتم بستنی میخوردم یه تیکش افتاد رو شکمم سنگین نباشه بچم سقط بشه🔫😑😑 درو محکم کوبیدم گوش بچم پاره نشه🔫😑باد پرده رو تکون داد نوار سرپی توی پرده توی هوا معلق نشه روی بچم اثر بزاره🔫😑😑 بچه فامیل با لیزر اسباب بازی انداخت رو شکمم واسه بچم ضرر نداره🔫😑 عطر میزدم تاپم نازک بود ریخت رو شکمم بچم خفه نشه🤕😑😑 کشمش خوردم بچم فلان نشه... یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه... مادر شوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی، مگه چند روز دیگه داری تا زایمان؟ دوهفتمه عزیزم🔫😑😑😑                                                                                                                                                                                                                                    
اونایی که حالا میگن واقعا تنبل هستیم یا حوصلشو نداریم اوکیه  ولی این ملکه بودن دیگه خیلی اغراق ...

موافقم

ملکه بودن هم به سطح فکر هر آدمی برمیگرده

یکی یه النگو میخره میندازه دستش حس میکنه ملکه ست

یکی تا ماشین و خونه و جایگاه خوب شهرت نداشته باشه این حس و نداره

بستگی به درک شخص داره به نظرم

مثل مفهوم خوشبختی که واسه هر کس متفاوته

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2738
اونایی که حالا میگن واقعا تنبل هستیم یا حوصلشو نداریم اوکیه  ولی این ملکه بودن دیگه خیلی اغراق ...

و اونایی که حسادت دارن نسبت به همون خانمای مستقل(جدا از خانم های خانه‌داری که انتخاب خودشون بوده و راضی هستن و خیلیم قابل احترامن) و با توهین کردن و کوبوندن خانمای شاغل میخوان خودشونو اروم کنن😂

اونم با این وضعیت کشور ما

دقیقا...

بخدا اکثر ادمای اطرافم در حد بخور و نمیر زندگی میکنن حتی اونایی که زنو و شوهری شاغلن به زور زندگیو میچرخونن...بعد پول کلاس و هنر و باشگاه رو شوهر بدبخت از کجا بیاره از یه طرف کرایه خونه گوشت کیلو ۸۰۰🤫بخدا نمیشه

مخاطبم فقط و فقط استارتره توی تاپیکی کامنت میزارم برای استارتره..پس مزاحمم نشو ... توی این سه سالی که سایت بودم کلی خانم بد دهن دیدم که فقط بلدن به آدم بپرن و واقعا این یه درد بزرگه برای جامعه ما.پس مزاحم نشووووو نشوووو نشوووو نظرت مخالف نظرمه با نظرم مشکلی داری رد شو لطفا ... ای تو امان هر بلا..ماهمه در امان تو...❤. دوست داشتین بگین به نیت حاجتتون صلوات بفرستم❤
کسی نزد تو سر خانه‌دار ها..بحث سر اینه که خانه‌داری اجباره یا انتخاب  اگه انتخاب خود شخص باشه ...

اگر اینجوره بله واقعا چه شاغل ها چه خانه دار ها هر دو محترم هستن و قطعا باید به انتخاب خودشون باشه نه اجبار

چقدر زیبایند  آنان که از ریشه خوبند!
و اونایی که حسادت دارن نسبت به همون خانمای مستقل(جدا از خانم های خانه‌داری که انتخاب خودشون بوده و ر ...

برعکسشم داریم بعضی شاغل ها البته از نظر من نه هرشغلی شاغل بودن حساب میشه

مثل استارتر توصیفش،از خانم های خانه دار البته هرکس درحد شعورش نظر میده

قشنگ مشخصه مردای دوربرتون چقدر بهتون حقارت دادن که زنو وسیله میبینی همونقدر که مرد به رابطه نیاز داره زنم نیاز داره این یک دو اگه پدر و برادر و شوهر شما هی زدن تو سرتونو جایگاهتونو کوچیک شمردن ماازاین مردای بیمار نداشتیم 

من شوهرم میاد خونه دستمو میبوسه خونه باشه ۷۰درصد کارا بااونه فقطم عشق میگیرم ازش درک میکنم درکی از این موضوع نداشته باشی 

سر کار نمیرم چون میگه دوست ندارم کسی بهت بگه بکن نکن 

خودمم برای خودم انقدری ارزش قائل هستم که از خواب و جونم نزنم برم زیر دست اینو اون حمالی 

واسه دو قرون پول اونقدری داریم که نیاز نباشه منم از خودم بزنم☺️ باشه شما شاغلی خوشبختی😂الان اروم شدی؟بغضتو قورت بده 

2706