2737
2739
عنوان

تازه باردارشدم و بشدت گرسنمه

219 بازدید | 28 پست

هنوز هفته ی پنجم بارداری ام عین گااااو گرسنمه یعنی چی اخه من الان نصف شب پاشم چی بخورم این چه وضعشه

فقط 34 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر کورد...صد بار تعلیق شده نینی یار جون بیخیال من شو از من بی آزارتر تو دنیا فقط خودمم و بس  

کاش یه بشقاب پر ماکارانی بود جلوم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر کورد...صد بار تعلیق شده نینی یار جون بیخیال من شو از من بی آزارتر تو دنیا فقط خودمم و بس  

یا کشک بادمجون

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

طبیعیه ، ربطی به اندازه ی بچه نداره ، آنزیم های کبدی زیاد میشه و معده هی خالی میشه

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
الهی بخور نوش جونتون. فکر کن من دوستم ۵ ماه آب هم می‌خورد بالا می‌آورد ول کن بخور و لذت ببر

هنوز اولمه عزیزم هفته ی 7 که قلب جنین تشکیل میشه معده ام رو هم بالا خواهم اورد  

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740

بارداری اولم اینطور بودم فقط سه هفته و بعدش وحشتناک ویار اومد سراغم به زززوروررر غذا میخوردم

شاید آن روز که سهراب نوشت:“تا شقایق هست زندگی باید کرد” خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت:هر گلی هم باشی چه شقایق چه گل پیچک و یاس جای یک گل خالیست....زندگی بی مهدی زندگی با غمهاست.... 🌼🌼تا نیایی گره از کار بشر وا نشود.....درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود...🌼🌼🌼🌼السلام علیک یا ابا صالح المهدی(عج)🌼🌼💜💜اللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج💜 مى شود فرصت ديدار مهيّا حتماً🌼بد به دل راه مده مى رسد آقا حتماً🌼اى كه دنبال دواى غم هجران هستى🌼مى شود درد نهان تو مداوا حتماً🌼اگر امروز نشد بوسه به دستش بزنيم🌼وعده ى ما همه افتاده به فردا حتماً🌼ثمر گريه ى ما خنده ى روز فرج است🌼آن زمان مى شكفد خنده به لب ها حتماً🌼دورى غيبت طولانى و تأخير ظهور🌼امتحانى است براى همه ى ما حتماً🌼كار ما منتظران چيست؟ اميد و تقوا🌼غم نخور مى شود آخر گره ها وا حتماً🌼هركه در زمره ى ما منتظران مى باشد🌼مى كند تا به ابد پشت به دنيا حتماً🌼انبياء منتظر آمدنش مى باشند🌼مى رسد پشت سرش حضرت عيسى حتماً🌼كاش باشيم و ببينيم كه روز رجعت🌼مى سپارد عَلَم خويش به سقّا حتماً🌼زره شير خدا بر تن و شمشير به دست🌼مى رسد منتقم حضرت زهرا حتماً🌼انتقام دَرِ آتش زده را مى گيرد🌼و به آتش بكشد آن دو نفر را حتماً🌼🌼🌼اللهم عجل عجل عجل لولیک الفرج🌼🌼🌼
خوش به حالت واسه منم لطفا دعا کن باردار بشم 

ان شالله خدا همین ماه دامنتو سبز کنه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

منم گرسنمهههه ولی جونم نمی گیره برم چیزی بخورم،،خیر سرم شامم خوردم تازه باز گرسنه ام شده.

فقط 23 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بهتر که چیزی ندانیم تا این که از همه چیز فقط نیمی را بدانیم،بهتر که به ذوق خویش دیوانه،تا به سلیقه ی دیگران عاقل باشیم....// 《دلم را زیر و رو کردم بدون تو نمی ارزد....》//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................////////🌱در انتظارِ دو تا فسقل تو راهی🌱مهربون یه صلوات برای تو راهیای من اگه دوست داشتی بفرست،ممنون.❤//به قول شهریار نازنینا ما به نازِ تو جوانی داده ایم،دیگر اکنون با جوانان ناز کن با ما چرا؟؟🥀🍂
😂 😂 😂  اخی الهی پاشو به همسری بگو بپزه برات خب یا سفارش بده بیارن

همسرم عین خرس خوابیده خرناس میکشه باورت میشه الان هلاکم واسه یه بشقاب ماکارونی 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بارداری اولم اینطور بودم فقط سه هفته و بعدش وحشتناک ویار اومد سراغم به زززوروررر غذا میخوردم

اره عزیزم منم سر پسرم از هفته ی 7 به بعد نابود شدم از بوی غذاهای خودم حالم به هم میخورد 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706