2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
سلام ببخشید اسی  برای منم یکی بگه مشخصات اونی که ازش دلخورم

تپله

بهت بی محلی میکنه تاحالا هزاربار بهش گفتی هر بار گفته بتشه باشه باز کار خودشو کرده احساس میکنی داره بهت خیانت میکنه خیانت حتی تو چت با دختر غریبه هم میدونی نسبت بهت حسش متوسطه ولی زبون بازه

2738
عصبی مودی یبار یطوری رفتار میکنه فکر میکنی عاشقه یبار میزاره میره دو سه روز ازش خبری نیست دوست داره ...

عزیزم میگی زندگیم بهترمیشه .؟شوهرم  دست ازخیانناش برمیداره ؟

فقط خدا❤️❤️❤️
نه بهش بی محلی کن میتونی رامش کنی فقط به همچین پسرایی بی محلی کنید با کسی هم در ارتباطیت نگید نزارید ...

سلام تارا جون میشه بگی حس ن بهم چیه کی ازدواج میکنم؟ 

دل بریدم تا نبینم دوست بامن دشمن است !  💔                                                                 حالتی از تیمارستان را در زندگی خودم احساس می‌کنم. بی‌گناه و در عین حال خطاکار، نه در یک سلول، بلکه در این شهر زندانی ‌ام!                                         
عصبی مودی یبار یطوری رفتار میکنه فکر میکنی عاشقه یبار میزاره میره دو سه روز ازش خبری نیست دوست داره ...

میاد جلو اخرش؟

دوستم داره؟

🩷الهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم🩷/ من یه دختر بوشهریم😊
عزیزم میگی زندگیم بهترمیشه .؟شوهرم  دست ازخیانناش برمیداره ؟

اره 

رفتارتو درست کن کمتر داد و بیداد کن به خودت برس نسبت بهش بی تفاوت نشو  ولی زیادم محبت نکن خیلی خیلی معمولی و روتین باش خودش متعجب میشه دست از کاراش برمیداره صبور باش یکم 

نه بهش بی محلی کن میتونی رامش کنی فقط به همچین پسرایی بی محلی کنید با کسی هم در ارتباطیت نگید نزارید ...

جمله اخر رو نفهمیدم به کسی چی نگم؟!

ببین من واقعا دوسش دارم ولی حس میکنم اون منو دوس نداره انقدر موودیه نمیتونم بفهمم دوستم داره یا نه 

بنظرت دوستم داره یا نه 

و اینکه من ادم سالم درست حسابی دور و برم هست این ادم نه از زندگیم میره بیرون نه کامل توی زندگی مه 

من چه غلطی بکنم

عمرم داره حروم میشه

میاد جلو اخرش؟ دوستم داره؟

تو هم مث من دنبال امید میگردی؟ چرا ف_ال نمیگیری؟

دل بریدم تا نبینم دوست بامن دشمن است !  💔                                                                 حالتی از تیمارستان را در زندگی خودم احساس می‌کنم. بی‌گناه و در عین حال خطاکار، نه در یک سلول، بلکه در این شهر زندانی ‌ام!                                         
2706