2733
2739
عنوان

تازه باردارشدم و بشدت گرسنمه

| مشاهده متن کامل بحث + 230 بازدید | 28 پست

مبارکت باشه گلم ان شاالله به سلامتی بیادبغلت عزیزم میشه علائم قبل موعدت روبگی واینکه بگی قبل موعدت دردهردوتخمدان داشتی یانه من دردهردوتاشودارم شش روزمونده به موعدماه قبلم دردهردوتاشو داشتم پری شدم

خدایامن درکلبه ی فقیرانه ی خودچیزی دارم که تودرعرش کبریایی خودنداری من چون تویی دارم وتوچون خودنداری  
منم گرسنمهههه ولی جونم نمی گیره برم چیزی بخورم،،خیر سرم شامم خوردم تازه باز گرسنه ام شده.

الان تو که اینو گفتی گرسنگیه من دوچندان شد الان تکلیف چیه؟هان؟من از کجا غذا بیارم این وقت شب  

فقط 31 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر کورد...صد بار تعلیق شده نینی یار جون بیخیال من شو از من بی آزارتر تو دنیا فقط خودمم و بس  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مبارکت باشه گلم ان شاالله به سلامتی بیادبغلت عزیزم میشه علائم قبل موعدت روبگی واینکه بگی قبل موعدت د ...

سرگیجه و حالت تهوع داشتم عزیزم تخدانامم تیر میکشید 

راستی بشدت ویار نوشابه کردم یهو اونم یکی از علایم بود

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر کورد...صد بار تعلیق شده نینی یار جون بیخیال من شو از من بی آزارتر تو دنیا فقط خودمم و بس  
2731
الان تو که اینو گفتی گرسنگیه من دوچندان شد الان تکلیف چیه؟هان؟من از کجا غذا بیارم این وقت شب   ...

😭😭😢😢

فقط 21 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🤍برای با تو بودن هزاران سال هم کم است،زودگذر است،چه رسد به این عمر فانی ما،کاش خدا بیاید و وعده ی جهان دیگری را بدهد که زمان در آن معنایی نداشته باشد و بتوان دوباره در کنار تو،دم به دم با تو رسمِ عاشقی آموخت....🤍//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................//در انتظار دو تا دخمل فسقل تو راهی//کل آب اقیانوس نمی تواند یک قایق را غرق کند،مگر آن که خود قایق سوراخ باشد!
عزیزم برو دکتر تغذیه یه موقع اضافه وزن نگیری ، البته من که همش زیر سرم بودم حالم از اسمو بوی غذا به ...

من که از خدامه اضافه وزن بگیرم عزیزم .ولی چشم رعایت میکنم😁♥️

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سرگیجه و حالت تهوع داشتم عزیزم تخدانامم تیر میکشید  راستی بشدت ویار نوشابه کردم یهو اونم یکی ا ...

تخمدانات هردوتاش تیرمیکشیدقبل موعدبود؟ 

خدایامن درکلبه ی فقیرانه ی خودچیزی دارم که تودرعرش کبریایی خودنداری من چون تویی دارم وتوچون خودنداری  
ممنون گلم انشالله شما هم بارداری خوبی داشته باشی و نی نی خوشگلتو بغل بگیری 

قربون خودت و دعای قشنگت عزیژم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
تخمدانات هردوتاش تیرمیکشیدقبل موعدبود؟ 

اره ولی راستیه بیشتر عزیزم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اره ولی راستیه بیشتر عزیزم

یعنی هردوتاش دردمیکردولی راست بیشتربود؟ 

یعنی هردوتاش دردمیکردولی راست بیشتربود؟ 

اره گلم

1
5
10
15
20
25
30
35
40