2737
2739
عنوان

نمیتونم بخوابم فکر میکنم پسرم اوتیسم داره.. بیاین رفتاراشو بگم

| مشاهده متن کامل بحث + 1273 بازدید | 106 پست
نبردم.. اتفاقا تو بیمارستان هم  نبردیم به دلایلی  ولی صداهارو خوب میشنوه.. مثلا صدای بابا ...

اها خوب پس الکی استرس بخودت وارد نکن چیزی نیست ...ولی شنوایی سنجی برای بچه واجبه شده یکبار باید ببری

نه این اخم میفهمه دعوا هم میفهمه.. مثلا بره رو کمد بگم برا چی رفتی با صدای بلند بگم میزنه زیر گریه م ...

پسر برادم حتی درک نداره مادرش کیه وابستگی به خانوادش نداشت وقتی یکسالو نیم دوسالش بود هرکی بغلش میکرد شیرش میداد براش مهم نبود اصلا خیلی فرق میکنه 

انجیری هستم کاربر پنج سال لغو‌کاربری شدم الان برگشتم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من به کلید برق ، چسب میزدم یه بار سر همین روشن و خاموش کردن لامپ ، حرص شوهرم در اومد و لامپ مهتابی ...

😂😂 اخه من کوچیکن دوتاشون برای دخترم بزنم پسرم میکنه چسبارو 😁

دَر دینِ‌ مَن‌ [ طُ مُقَدّس‌تَرین‌ فَردِ روی‌ِ زَمینی♥️] 
خواهرزاده من اوتیسم داشت همه ماشیناشو قطاری پشت هم میچید بعد اگه ی وقت نظمشونو به هم میزدی عصبانی می ...

دقت نکردم به صف میکنه یا نه ولی یه بار دیدم سه تارو به صف کرد باز حل میداد راه برن.. یا موتورشو راه میبره 

خودش به شکم دراز میکشه موتورشو راه میبره میگه هان

2728
مشکل من این بود که گذاشتم تلویزیون زیاد ببینه دیگه نمیزارم 

نذار .خصوصااااا شبکه پویااامضخرف رو . اون شعر و ترانه های در پیت و پر سر و صداش مغز بچه رو پر صدای نامفهوم می‌کنه و باعث میشه تکلمش عقب بیافته پسر من همین شد و دکتر کلی دعوام کرد . من علایم هوش زیادش می‌دیدم ولی اطرافیان بیشعوری میگفتن بچه سالم نیست چرا حرف نمیزنه و .... 

نبردم.. اتفاقا تو بیمارستان هم  نبردیم به دلایلی  ولی صداهارو خوب میشنوه.. مثلا صدای بابا ...

یه سری علائم رو بعضی بچه های خاص دارن

خواهرزاده ی من ، کودک مرزی هست. ریتالین و ... باید بخوره. پسر مثلا ۱۰ ساله وسط مهمونی یهو وایمیسته و شروع میکنه به بال بال زدن

یا مثلا یه نوار یا پارچه ی دراز رو دستشون میگیرن و آویزون می کنن و مدام می چرخونن

یا مثلا یه اسباب بازی خیلی مزخرف و مسخره رو به شدت دوست دارن و اضطراب این رو دارن که ازشون دور بشه یا گمشون کنن

به کوری کلاس های عرفان حلقه میگم : بسم الله الرحمن الرحیم                               این چه عرفانی هست که محمدعلی طاهری که بنیانگذار فرقه هست نفهمیده دارن ازش فیلم میگیرن؟😆😆😆😆اصولا اونایی که به درجات بالای عرفان می رسن دیده بصیرت پیدا می کنن و از اطرافشون آگاه میشن.این کلیپ رو هم ببینید در مورد همین گروه شیطان پرستی هست:              https://www.aparat.com/v/aLKx2
پسر برادم حتی درک نداره مادرش کیه وابستگی به خانوادش نداشت وقتی یکسالو نیم دوسالش بود هرکی بغلش میکر ...

اها نه پسرم به پدرش خیلی وابستس.. من برم سر کار گریه میکنه با هرکسی. نمیمونه... ینی میگی اینا نشانه خوبیه؟ 

نذار .خصوصااااا شبکه پویااامضخرف رو . اون شعر و ترانه های در پیت و پر سر و صداش مغز بچه رو پر صدای ن ...

چشم دیگه نمیزارم... اتفاقا خیلی علاقه داره 

هم انیمیشن میزارم میخکوب میشه 

2740
اها نه پسرم به پدرش خیلی وابستس.. من برم سر کار گریه میکنه با هرکسی. نمیمونه... ینی میگی اینا نشانه ...

بله پسرت سالمه اوتیسم سرش داد بزنی ناراحتی عصبانیی درک نمیکنه گریه کنی باز هیچی درک نمیکنه بچت فقط کنجکاو و فضوله

انجیری هستم کاربر پنج سال لغو‌کاربری شدم الان برگشتم 
یه سری علائم رو بعضی بچه های خاص دارن خواهرزاده ی من ، کودک مرزی هست. ریتالین و ... باید بخوره. پسر ...

پسرم عروسک ببینه میگه هییی 

یا عینک بزاش بزاریم میخنده و یه صدای خوش حالیاز خودش در میاره 

اها با خواهرش توپ بازی میکنه و به توپ خیلی علاقه داره

چشم دیگه نمیزارم... اتفاقا خیلی علاقه داره  هم انیمیشن میزارم میخکوب میشه

بجاش باهاش بازی کن خودت  . پارک ببر می‌دونم سخته مراقبت ازش چون شیطونه ولی یه روز درمیون یا هر روز یه ساعت وقت بذار و کنارش باش تو پارک .. 

بجاش باهاش بازی کن خودت  . پارک ببر می‌دونم سخته مراقبت ازش چون شیطونه ولی یه روز درمیون یا هر ...

امشب 10بار از مبلا بالا رفت و پایین اومد هی میوفتاد ولی تاثیری نداشت باید میرفت خیلی میترسم و

یه اساب بازی پارچه ای آدم بردار و روزی نیم ساعت با بچه ت بازی کن. توی اون نیم ساعت تمام فکر و ذهنت بچه ت باشه و حتی تلفن هم جواب نده.به جای اون عروسک حرف بزن و دست و پا و سرش رو تکون بده.حتی از پسرت سوال بپرس از طرف عروسک . با همون عروسک دالی موشه و توپ بازی و کلاغ پر و .... انجام بده. در واقع اون عروسک بذار حکم خواهر یا برادر بچه ت رو داشته باشه.یه هفته هر روز این کار رو روزی نیم ساعت انجام بده ببین وضعیت پسرت تغییر می کنه یا نه

به کوری کلاس های عرفان حلقه میگم : بسم الله الرحمن الرحیم                               این چه عرفانی هست که محمدعلی طاهری که بنیانگذار فرقه هست نفهمیده دارن ازش فیلم میگیرن؟😆😆😆😆اصولا اونایی که به درجات بالای عرفان می رسن دیده بصیرت پیدا می کنن و از اطرافشون آگاه میشن.این کلیپ رو هم ببینید در مورد همین گروه شیطان پرستی هست:              https://www.aparat.com/v/aLKx2
2706