2733
2734

کل فامیلای منو همسرم ۱۰۰نفر 

میخوام عین این کلیپای اینستایی باشه 

یه لباس عروس اروپایی مدل ماهی میخوام بپوشم 😁 

چطوره بنظرتون 

هر ایده ی دیگه ای هم دارین بگین،  برای اینکه قشنگ و متفاوت باشه عروسیمون 

ممنون❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

خوشبحالت خیلی هم خوبه. عروسی منو با 500 نفر مهمان داخل خونه برگذار کردن جا برا رقصیدن نبود خیلی افتضاح بود  از عروسیت نهایت استفاده و شادی ببر مث من حسرت به دل نشی

فقط 21 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه جوابت ندادم یعنی جواب ابلهان خاموشیت سکوت منو به حساب زرنگی خودت نذار اینجا یه سایت عمومیه اگه توو دنیای واقعی ببینمت جررررت میدم*

عالیه

چیزی ک منم میخوام 

عروسی فقط با کسایی ک واقعا از شادیت شادن و حسابی خوش میگذره

کاربری دوستمه که از ۱۴۰۲ دستمه🤗ئەمن کوردم،نەوەی مەردم،نەوەی کاوەی ئاسنگەرم

مبارکه خیلی هم عالی ، کاش منم دعوت بودم عروسیت و ۱۰۱ نفر میشدیم. دوساله هیچ عروسی نرفتم 

دختری از سادات هستم. بر دشمن مرتضی علی لعنت،ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم. خیال کن که غزالم بیا و ضامن من شو💚🍃
2738

آره خوبه ..نمی‌دونم الان ترند یا نه زیاد دیدم اینستا ..دیجی ها با تنبک این چیزا وسط میان شلوغ میکنن عروس دوماد بقیه عینکم دودی هم میزنن باحاله 

مهربون برای نیتم یه صلوات میفرستی 🙏🏻❤️

اره هرچی خلوت تر بهتر

مبارکتون باشه

سپاس یزدان دختری ایرانی ام/از نژاد و تیره ساسانی ام/به کوروش به آرش به جمشید قسم/به نقش و نگار تخت جمشید قسم/یگانه پرستم اهوراییم/ز بد گونه های جهان عاری ام/به کردار و پندار نیکو منم/شاه ایران دختر کوروش منم
2706