2737
2739
عنوان

نمیتونم بخوابم فکر میکنم پسرم اوتیسم داره.. بیاین رفتاراشو بگم

| مشاهده متن کامل بحث + 1277 بازدید | 106 پست
یا گوشی رو میگیره با پدرش حرف میزنه  ولی علائم مشکوکش علاقه به لباسشویی داره.. دور خودش دور می ...

وای گلم زیادی حساس شدی بچت خیلی کوچیکه وبچه هاتواین سن ترسواصلانمیفهمن وخیلی زیادکنجکاون بچه های منم توکوچیکی کارهای عجیب میکردن به چیزهای عجیب علاقه داشتن ولی خداروشکرسالمن

خدایامن درکلبه ی فقیرانه ی خودچیزی دارم که تودرعرش کبریایی خودنداری من چون تویی دارم وتوچون خودنداری  
اتیسم تو شلوغی نمیره که بره جیغ میزنه

ببین بعضی مواقع اگر چیزی به میلش نباشه جیغ میزنه جوش میکنه.. مثلا میرفت رو کمد تلویزیون هی هم تمرار میکرد کارشو بعد میخواست خواهرش بره پیشش ب اگر انچام نمیدادیم جیغ میزد... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نه عزیزم اینا که گفتی طبیعیه  حالا نگران نباش ولی برای اینکه خیالت راحت بشه دکتر ببرش من پسرم ...

یه چیز دیگه ک مشکوم شدم دستش سوخته اصلا نفهمیده😭😭😭نباید گریه میکرد تا من بفهمم!!! خیلی حالم بده دوستانننن

پسرهمسایمون وقتی کوچیک بود خیللللی اروم بود فک میکردن بچه خوبیه شد ۵سال متوجه شدن اوتیسمه

اصلا اصلا اروم نیست از دیوار راست بالا میره 

رفتیم گردش همه بچه ها بغل مادرشون نشسته بودن این تنها رو سنگا میرفت منم 24ساعتی دنبالش بودم

2738

خواهرزاده من اوتیسم داشت همه ماشیناشو قطاری پشت هم میچید بعد اگه ی وقت نظمشونو به هم میزدی عصبانی میشد.یا عروسکا وحیواناتو به صف میبست.

وقتی کفتارها خوشحالی می کنند یقین بدان شیری بر زمین افتاده.
عزیزم بچت کاملا سالمه و طبیعیه بچه برادرم اوتیسم داره کلا اخم و صدا کردن هیچی نمیفهمه بچت کاملا سالم ...

نه این اخم میفهمه دعوا هم میفهمه.. مثلا بره رو کمد بگم برا چی رفتی با صدای بلند بگم میزنه زیر گریه ممنونم ارومم کردی.... یکم قلبم اروم شد 

اگر اطلاعات داری کمکم کن.. 

باهاش حرف بزن زیاد  . براش قصه بگو ‌‌ . اسم و رنگ اسباب بازی هایش بگوو . تلویزیون زیاد نذار ببی ...

مشکل من این بود که گذاشتم تلویزیون زیاد ببینه دیگه نمیزارم 

دختر منم ی سال و سه ماهشه کرم برق خاموش روشن کردن داره 😂😁

من به کلید برق ، چسب میزدم

یه بار سر همین روشن و خاموش کردن لامپ ، حرص شوهرم در اومد و لامپ مهتابی رو از روی دیوار کند

به کوری کلاس های عرفان حلقه میگم : بسم الله الرحمن الرحیم                               این چه عرفانی هست که محمدعلی طاهری که بنیانگذار فرقه هست نفهمیده دارن ازش فیلم میگیرن؟😆😆😆😆اصولا اونایی که به درجات بالای عرفان می رسن دیده بصیرت پیدا می کنن و از اطرافشون آگاه میشن.این کلیپ رو هم ببینید در مورد همین گروه شیطان پرستی هست:              https://www.aparat.com/v/aLKx2
نه بابا این علائم که گفتی طبیعیه اصلا ربطی،به اوتیسم نداره اینکه جواب صداهارو نمیده شاید بازیگوشه... ...

نبردم.. اتفاقا تو بیمارستان هم  نبردیم به دلایلی 

ولی صداهارو خوب میشنوه.. مثلا صدای بابا بزرگش بیاد سریع بلند میشه 

2706