2733
2734

من نامزدم (منظور همون کلمه ممنوعه فعلا عقد نکردیم )  برام کادو یه چیزی گرفته بود، دقیقا ازعین همون برای خودش هم گرفته بود ولی مال اون کیفیتش بد درومد، حالا اون روز برگشت گفت بیا عوض کنیم الکی هم می‌گفت وای برای من خیلی خوبه (میدونستم داره گولم میزنه) منم گفتم نمیدم الکی خودتو خسته کن، حالا میگم دفعه بعدی که دیدمش ببرم براش بگم بیا برای خودت، بعد میگم بر شیطون لعنت، به نظرتون من الکی بزرگش کردم ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740

خب واقعا بهش بدیش و اوقات تلخی هم نکنی نمیشه؟ بیچاره لابد واقعا میخاسته که واسه خودشم از همون خریده، من بودم اگه واقعا عاشقش بودم بهش میدادم خوشحال بشه

برای دو روز در هفته نباید نگران بود: یکی دیروز یکی فردا
خب واقعا بهش بدیش و اوقات تلخی هم نکنی نمیشه؟ بیچاره لابد واقعا میخاسته که واسه خودشم از همون خریده، ...

چرا کسی به فکر خوشحال کردن من نیست همیشه من باید دیگران رو خوشحال کنم ؟ 

وقتی اون خریده بده ب خودش و یکم روی ادامه رالطتتون بیشتر فک کن

فقط 4 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا رو مثل آدما فرض نکن. برای اون زمان مهم نیست. زمانش که شد، خودش خواسته ات رو بهت میده.زندگی من منشا تمام اتفاقای خوب دنیاست❤خدایا شکرت❤بعد ی سقط و یک سال اقدام بیبی چکم دوروز مونده ب ولادت پیامبرمون مثبت شد خدایا خودت مواظب تودلیم باش💚1402/9/7رفتمNT فندقم 12هفته و2 روزش بود و سالم،دکترم احتمال داد دختره❤خدایا شکرت
چرا کسی به فکر خوشحال کردن من نیست همیشه من باید دیگران رو خوشحال کنم ؟ 

اصلا این کار رو نکن منم بهترین سواری هارو دادم الان مثل خر پشیمونم همش میگه چکار کردی یا وظیفه ات بوده در صورتی ک کم آدم پیس میاد خوبی های ک کردم براش کرده باشه

2706