2733
2734

این شاید تلخ ترین عکسی هست که در تمام عمرم گرفتم

فکر نکنید این عکس رو راحت و با خوشحالی گرفتم،،دونه دونه قرصا رو که مینداختم یاد خاطرات ۳۵ سال زندگیم افتادم،،تمام تن و بدنم میلرزید،،عرق سرد نشست توی تنم،،،بدتر از اینکه واقعا واقعا دست خالی دارم میمیرم و هیچی تو دستم نیست ببرم اونور،،،پس چکار میکردم این ۳۵ سال؟

میدونم از الان سعی می‌کنید به من امید بدید و من رو منصرف کنید ،،خدا خیرتون بده ولی زخمم عمیق تر از این حرفاست...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اینارو خوردی چیزیت نشد؟

خدایا تو همرام باش جز تو‌کسیو ندارم.میشه برای جور شدن کارو بار کسی که دوسش دارم و بهم رسیدنمون دعا کنید؟به دعاتون نیاز داریم شاید خدا با دعای شما دست مارو هم بگیره😍

منم یه بار  خودکشی کردم فقط معده ام ترکید وگرنه زنده موندم

از هرکسی که این امضا رو میخونه یه خواهش دارم>>>>>>میشه به خدا بگی صلاحشو بزار تو آرزو هاش این دختر از بس سختی کشید و نرسید و همه گفتن صلاحته خسته اس .....خدا با این کاربر قهره شما ازش بخواید شاید شد//غم دارم غمم سنگینه
2740

جدی میگم بمون. این روزا شاید نگذره ولی تو قوی تر باید بشی. زندگی یباره تموم میشه. زندگی قویه آخر جون دادنت دلت میخواد زنده بمونی بدن تمنا میکنه . 

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
2706