2737
2739
عنوان

تلخ ترین عکس عمر خودم،،گرفتن این عکس اصلا راحت نبود

| مشاهده متن کامل بحث + 35202 بازدید | 628 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بدترین افراد در اون دنیا افرادی که خودکشی کردن در برزخند نکن 

واسه دختر کوچولوی من دعا کنید مامان های گل یه مشکل کوچولو داره خواهش می کنم دعا کنید زودتر خوب بشه . اللهم صلی علی محمد و آل محمد
2731

روزای عیدم به عزیزانت زخم نزن الان وقت خوشی و مهمونیه نه دکتر و بیمارستان و خودکشی

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          

کسی منصرفت نمیکنه قول

اما بیا حرف بزنیم

از مشکلاتتت بگو...

من پسرم

داداشم سر خودکشی از دنیا رفت....

خیلی سخته

اما ‌ بیا حرف بزنیم

از آرزوهات

از چیزایی که دوس داری

کاربر آقا 
2738

نه میخوام دلداری بوم و نه امید

فقط یه سوال دارم

کسی که از دنیا سیر شده و به این مرحله رسیده که خود.کشی کنه چرا باید از کارش عکس بگیره؟ یا تاپیک بزنه؟ خب وقتی براش فردایی نباشه نظر بقیه چه اهمیت داره؟

2706