2737
2739
عنوان

اگه باشوهرتون دعوا کنید بعد بهتون بگه

| مشاهده متن کامل بحث + 1532 بازدید | 81 پست
خب دیگههه مشکل ما خانوما اینه کارای خودمونو نمیبینیم  دوست داره عزیزم فقط عصبی شده  ولی ...

مرسی عزیزم برام دعا کن

معلم سال ۱۴۰۴ برام دعا کنید ممنونم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره  مشکل اینه هردولجبازیم

از قدیم گفتن زن و شوهر یکی باید سنگ‌زیر باشه برا چی گفتن عزیزم یکی باید کوتاه بیا ولی دوتاتون لجبازی کنید اعصاب خودتون و بچتون هم میریزه به هم به خدا کوتاه اومدن ارزش کسی رو پایین نمیاره بلکه خیلی وقتا ختم قائله میشه سکوت کردن و تمرین کن تو که چندبار کوتاه بیای همسرتم یاد میگیره 

از قدیم گفتن زن و شوهر یکی باید سنگ‌زیر باشه برا چی گفتن عزیزم یکی باید کوتاه بیا ولی دوتاتو ...

درست میگی کاش بتونم 

2728
2740
بهش میگم حالا که قسم خوردی مرد باش برو تقاضای طلاق بده همه حق و حقوقمم بده گورت از زندگیم گم کن 😒

خوشبحالت چ جراتی داری

دعواس دیگه منم تو دعوا صدبار شوهرم گفته هزار بارم من گفتم بعدش به غلط کردن میفته عصبی بودم بدل نگیر ...

هی خواهر چ کنم دلم خونه ولا

وقتی امکان طلاق نیست بچه داری

حتما قبلش زود تصمیم نمیگیرم، صبر میکنم یه مدت طولانی بدون اینکه پاپیچش بشم، اون گوشه زندگی مو میکنم 

در عین اینکه یه چیزی که واقعا تاثیرش و دیدم یه سری سوره ها آیه ها هست واسه محبت همسر تو همین نی نی سایت هم هست اونارو امتحان میکنم، ان شاء الله جواب میده 

ولی به خاطر بچت صبر کن، و راحت وا نده و حتما ارزش خودتو حفظ کن یعنی آویزونش نشو ولی حتما حتما همزمان این آیه های قرآن برای محبت همسر رو هم میخوندم چون اثرش و دیدم 

کلی دستم درد میگره تایپ میکنم،یه ری اکشن نشون بده.....والا  
2706