2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نباید جواب بدی هک‌میکنن 

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
2731

اگر بازی های خارجی رو گوشیت نصب هست و اون بازی ها رو انجام میدی به احتمال زیاد هم بازی هات بهت زنگ می زنند اما اصلا جواب نده چون تلفن های اون جا مثل ما نیست جواب بدی کلی حساب ازت کم میشه یا برات میفته 

نگین علینقی هستم و تمام اطلاعات بنده در سایت سازمان نظام روانشناسی موجود هست 🌹
جواب نده هک هست

همه شون هم هکر نیستند بعضی هاشون هم بازی های بازی های روی گوشی هستند اما اگر جواب بدیم کلی شارژ گوشی برامون میفته 

2740
همه شون هم هکر نیستند بعضی هاشون هم بازی های بازی های روی گوشی هستند اما اگر جواب بدیم کلی شارژ گوشی ...

تو تلگرامم با آیدی پیام میدن یعنی هوش مصنوعیه؟

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
تو تلگرامم با آیدی پیام میدن یعنی هوش مصنوعیه؟

این ها شاید هکر باشند 

پیام شون حتی باز هم نکن 

مگر این که مطمئن بشید از عزیزتون که خارج از ایران زندگی می کنه باشه 

این ها شاید هکر باشند  پیام شون حتی باز هم نکن  مگر این که مطمئن بشید از عزیزتون که خارج ...

عه باز کردم ولی جواب ندادم وچت رو پاک کردم ممنون از پاسختون

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
عه باز کردم ولی جواب ندادم وچت رو پاک کردم ممنون از پاسختون

پس اگر مشکلی ایجاد نشده تا الان به احتمال زیاد فقط روبات بوده 

خواهش می کنم بزرگوار 🌹 

پس اگر مشکلی ایجاد نشده تا الان به احتمال زیاد فقط روبات بوده  خواهش می کنم بزرگوار 🌹  ...

روبات ها رو انسان ها هدایت میکنند یعنی پیامی که ارسال میشه توسط یه فرده؟بعد اگ پروفایل داشته باشه اکانت فیک مثلا؟راستش حس میکنم دنیای خیلی پیچیده ای هست

روبات ها رو انسان ها هدایت میکنند یعنی پیامی که ارسال میشه توسط یه فرده؟بعد اگ پروفایل داشته باشه اک ...

نمی دونم والا، این رو از متخصص خودش بپرسید بهتر هست 

2706