2737
2734
عنوان

اگه باشوهرتون دعوا کنید بعد بهتون بگه

| مشاهده متن کامل بحث + 1536 بازدید | 81 پست
واقعا میگیری

فقط اون لحظه ازت خیلییییی متنفر شده بعد آروم بشه چنین حسی مداره من تو دعوا شدید با شوهرم راضی به مرگشبودم میگفتم ایشالا بری زیر تریلی همین فردا خبر مرگت برام بیاد 

درخواست دوستی رد میکنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حتما قبلش زود تصمیم نمیگیرم، صبر میکنم یه مدت طولانی بدون اینکه پاپیچش بشم، اون گوشه زندگی مو میکنم& ...

مررسی گلم میخونم

معلم سال ۱۴۰۴ برام دعا کنید ممنونم 
فقط اون لحظه ازت خیلییییی متنفر شده بعد آروم بشه چنین حسی مداره من تو دعوا شدید با شوهرم راضی به مرگ ...

اره من خودمم تودعوا تفرینش کردم

2731
هی خواهر چ کنم دلم خونه ولا

نه گلم اروم باش دعواس دیگه من یبار بشوهرم گفتم ازت متنفرم دوستندارم دوراز جونش گفتم بمیری 

ولی قلبااااا براش میمیرم اما اون هنوز یادشه میگم بابا دعوا بوده

الانم شوهرت مثل من خاسته لجتو دربیاره

برام هیچ حسی شبیه تو نیست
فقط باید رو داشته باشی  رو خیلی جوابه  هرچی گفت به خودت نگیر  برو بیرون، غذاهایی ک ...

اره بی محلی میکنم ی مدت حتما

وقتی امکان طلاق نیست بچه داری

ببین قسم که هیچی خیلی ببخشید اگه بره دو تا قاشق گ و ه  هم بخوره بازم بهش میگم عه خیال کردی من برم مثل اختاپوس چنگ انداختم به زندگیت تا حلواتو نخورم دست از سرت بر نمیدارم....باید بیجارش کنی تا فکر نکنه زن کفش و لباسه و بار آخرش باشه با زندگی یکی بازی کنه

2740
نه گلم اروم باش دعواس دیگه من یبار بشوهرم گفتم ازت متنفرم دوستندارم دوراز جونش گفتم بمیری  ولی ...

ایشالا ک اینجوری باشه تومیگی

ببین قسم که هیچی خیلی ببخشید اگه بره دو تا قاشق گ و ه  هم بخوره بازم بهش میگم عه خیال کردی من ب ...

خوشبحالت کاش منم اینجوری بودم

زود وا ندی ،بذار یاد بگیره حرف دهنش رو بفهمه  خودتم باهاش همینجوری حرف بزن

اره باید یجوری دلش بشکنم تاوان این اشک ها وقلب شکستم بده

خوشبحالت کاش منم اینجوری بودم

در مقابل همچین نامرد بی‌شرفی باید همینجوری باشی وگرنه  فکرش به خیلی جاها میره ...ببخشید اسی  امثال شما خانمها هستید که مردا هوایی میشن فکر میکنن زندگی خانما بازیچه دست اوناست 

2706