2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

سلام.اعتمادبه نفس ربطی به خوشگلی نداره و یچیزدرونی و ذاتیه.بعدشم همه انسانها زیبا هستند حالا هرکس بطریقی و درکل هیج کس انسان کامل و مطلقا بی نقص وجود نداره که دیگه فرشته ملائک نیستیم که.اول باید خودتو همینطور که هستی بپذیری و دوست داشته باشی تا بتونی یکم تغییرات ایجاد کنی وگرنه اگر اعتمادبنفس نداشته باشی هزارتا کارم بکنی واسه خوشگلی بیفایده اس ها😳دیدم ک میگم😑 متاسفانه خانوما یکسره زیر تیغ جراحی و هزارجور عمل در آخر هم طرف میاد میگه جاریم ازمن خوشگلتره و من هنوز زیبا نیستم هنوزززز جادارم😐خنده دار نیس؟

اما برا اعتمادبنفس کتاب بخون مثل کتاب شفای زندگی و نیروی درون.و دیگه این که بخودت و ظاهرت برس دیگه ماشالله خانوما دستشون تو این مسائل بازه لباسای قشنگ رنگی و دیگه پوست تمیزو سالم یا موهای بلند و ابروهای مرتب و رنگ موی که بهت بیادو.... موفق باشی🥰🌹

سلام.اعتمادبه نفس ربطی به خوشگلی نداره و یچیزدرونی و ذاتیه.بعدشم همه انسانها زیبا هستند حالا هرکس بط ...

وای وای منم اصلااااا اعتماد به نفس ندارم دلم میخواد بعضی وقتا خودم بکوبم تو دیوار از بس که مقایسه میکنم 🥺💔🤦🏻‍♀️

2706