2737
2739

زندگیم خیلی داستانش طولانیه و اولش بگم فعلا تا مطمئن نشم قصد جدایی ندارم 

اینطوری بگم که ۲۱ سالمه و متاهل و ۳ ساله عقدم و نزدیک عروسی چندین بحث داشتیم که خانواده ها اومدن وسط 

شوهرم دست بزن داشت خیانت هم در حد چت کرد

الان دیگ همه میدونن دو طرف خانواده ... ولی ب روی هم نمیاریم

خودمم شاغلم

یک ماه و نیم باهاش تو کلنجار بود تو آخرین بحث ک آشتی کردیم اومد جلو و کلی قول داد ولی بعد گفت قول دادم ک برگردی تا باهات خوب باشم و مهربون و الان مهربونیشم کمتر شد خودشم میگه همینی ک هست و باز انتظار داره ک من ثابت کنم زن خوب و حرف گوش کنی هستم 

البته نمیتونم بگم ویژگی خوب نداره و الان کلا بد مطلق ن اینطور نیست خوبی هم داره 

نمیگم من از اول خوب بودم منم اشتباهاتی داشتم 

ولی تو این زندگی گیجم 

حالا میخوام ی ذره دیگ تلاش کنم بیینم این زندگی میشه یا ن 

و ترسم اینکه نکنه قدر ویژگی های مثبتش رو نمیدونم

و اینکه 

الان دست بزن نداره خیانت هم نمیدونم میگه نمیکنم

ولی مثلا اونطور ک باید ب خواسته هام اهمیت نمیده خبرمو نمیگیره انگار من نیستم و فلان فقط وقتی کاری داشته باشه باهام پیام میده 

کلا بهم محل نمیده خیلی 

دیگ هرچی باهاش صحبت کردم که ی فکری واسه زندگیمون بکنیم گفت من تلاشی نمیکنم و تلاش نتیجه نمیده 

منم بهش گفتم تا ی فکر جدی واسه زندگیمون نکردی بهم پیام نده ( بهش گفتم من ب حرفت گوش میدم ولی توقع احترام و محبت هم دارم  اون قبول نکرد )

اشتباه کردم؟ 

نباید اینکارو میکردم؟ 

الان سه روزی میگذره و خبری ازش نیست البته عادیه ک دو سه روز ب من پیام نده...

ولی خب من حرص میخورم گرچه تو ظاهر نشون نمیدم

اگر ی ماه خبری نشد بعد احتمالا بهش میگم میخوام جدا شم چون کسی ک ی ماه بهم بی اهمیته بازم میتونه باشه 

ولی لعنتی دلم براش تنگ میشه🥲🫠😭😭😭💔

واسم دعا کنید ان شاالله به حق امام زمان (عج) زندگی منم سامون بگیره راضیم به رضای خدا

دیگ از این بلاتکلیفی در بیام

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

چرا ازهم دورین آخه اییییین همههههه ساااال ینی فکر عروسی وپستقل شدن نیستین؟؟؟وات د فاز اسی؟؟خب برین سر زندگی خودتون این چ مسخره بازیه آخه همش دورین ک شماهااا عین دوست دختردوست پسرا

لطفابرای رفع مشکلات مامان مهربونم صلوات بفرستید دوستای مهربونم،من ب نفس های گرم شما ایمان دارم❤

سه روز ازت خبر نمی‌گیره عادیه؟!😐 خب این بعد از ازدواج دیگه اصلا بهت اهمیت نمیده! 

بخدا موندم تو کار شما خانوما !☺️ حالا انشاالله هرچی خوبه براتون پیش بیاد اما به نظرم تا ازدواج نکردین و زیر یک سقف نرفتین تکلیفتونو مشخص کنید!

اینی که هربار کاری داره پیام میده معنیش این نیست دلش برا شما تنگ شده! معنیش اینه شما رو یه وسیله می‌بینه! البته امیدوارم دلخور نشید چون قصد من آگاه کردن شماست 🙏 

یه پسر مهربون انشالله ☺️! جون مادرت گزارش نزن! آخه نه حقتو خوردم ! نه مال‌تو بردم! انشالله مرض نداری که ؟!☺️
چرا ازهم دورین آخه اییییین همههههه ساااال ینی فکر عروسی وپستقل شدن نیستین؟؟؟وات د فاز اسی؟؟خب برین س ...

خودش دوس نداشت عروسی کنیم‌ و یکمم شرایط مالی و یکم غیره دیگ

اونوقت صلاحه با مردی که میگل بعد عروسی نمی‌ذارم با خانوادت رفت و آمد کنی یا کلی چیز دیگ من عروسی کنم....

باید اونم تلاش کنه برای زندگمیون

2740
ن واقعیت همینه تاوقتی کارم نداشته باشه خبریم نمیگیره 🤦🏻‍♀️

بشین باهاش صحبت کن! بگو توقع یه همچین رفتاری رو دارم. این کارا رو دوس دارم و اینارو دوس دارم. بگو فلان کارت منو دلواپس می‌کنه که فردا چی میشه! 

اصلاً ببین چی تو سرشه! 

یه پسر مهربون انشالله ☺️! جون مادرت گزارش نزن! آخه نه حقتو خوردم ! نه مال‌تو بردم! انشالله مرض نداری که ؟!☺️

عشقم انچه در فیلمها میبینی الکیه ازدواج این نیس که همسرت مثل یک پدر مدام مراقبت باشه شمااینقدر بزرگ شدی که باید مستقل باشی و کنار هم بتونین به ارامش برسین..دیدگاهت نسبت به ازدواج غلطه .قرار نیس غلام‌حلقه به گوشت باشه هر چی گفتی بگه چشم

پونه مقیمی ی کتاب داره به اسم تکه هایی از یک کل منسجم 

خیلی کتاب قشنگیه، به نظرم بخون 

ی جایی از کتابش میگه ما برای همه چی دلتنگ میشیم، حتی برای دشمن خودمون حتی برای اتفاقات بد اما مهم واکنشی هست که ما به اون دلتنگی داریم... 

2706