2733
2734
میدونین انگار من و مغزم دوتا ادم جدا هستیم چجوری اینا رو بهش بفهمونم؟

باید ذهنتو با تلقین بهش باورهای حدید بدی تا دیگه دوتاادم جدا نباشید.کتاب بخون حتما راهکار میده بهت

ممنون،آخه بدون نسخه اشکال نداره؟کورتون نیست؟

نه نه اصلااااا.ینی من اینقد تو لوازم آرایشی و این چیزا واردم مشاوره میدم ب بقیه.جواب هم میگیرن.البته نوع جوش های شما باید مشخص شه.برای جوش های سر سفید و اونایی ک تک و توک زیر پوستی میزنن این کپسول عالیه‌.

بخشش‌مکرر،تکرار‌مجدد‌میاره...🙂
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه نه اصلااااا.ینی من اینقد تو لوازم آرایشی و این چیزا واردم مشاوره میدم ب بقیه.جواب هم میگیرن.البته ...

من زیر پوستی هستن اگه دست بزنم مشخص میشن و دردناکم هستن، علتشو نمیدونم همه جای صورتمم هستن چانه ، گونه ،پیشانی حتی تو ابرو گاهی میزنه

2731
اشتباهه چون اونا شرایط زندگیشون فرق داره و درضمن این که ممکنه هزارعمل کرده باشن که شمااینارو انجام ن ...

تازه بیس چاری سرم تو گوشیه

هیچیم نمی‌خورم 

ورزش ندارم بیرون کلااا نمیرم 

بعد خودمو مقایسه میکنم 😶

تونمیدونی‌کجایی!بهش‌فک‌نکن‌چون‌قرار‌نیس‌بفهمیم 
من زیر پوستی هستن اگه دست بزنم مشخص میشن و دردناکم هستن، علتشو نمیدونم همه جای صورتمم هستن چانه ، گو ...

شاید مشکل از کبد باشه.برای همین میگم تا داخلی درمان نشه همچنان ادامه داره ولی این کپسول کمک زیادی میکنه.یه فوم شستشو برای پوست مستعد جوش بگیر از این کپسول هم استفاده کن.ژل ضد جوش نوتروژینا هم خیلی خوبه اگ بعد فوم شسشو روی جوش ها بزنی

بخشش‌مکرر،تکرار‌مجدد‌میاره...🙂
تازه بیس چاری سرم تو گوشیه هیچیم نمی‌خورم  ورزش ندارم بیرون کلااا نمیرم  بعد خودمو مقای ...

چیه نکنه قصد جونتو کردی عزیزم😐؟ حیف عمروجوونیت نیست به بطالت بگزره حداقل همون گوشیو استفاده درست باید بکنیم

2738
چیه نکنه قصد جونتو کردی عزیزم😐؟ حیف عمروجوونیت نیست به بطالت بگزره حداقل همون گوشیو استفاده درست با ...

جدی میگی ؟

مامانمم کلا ولم کرده چون نتونست تغییر بده 

چیکار کنم لطفا بگو 

شرلی زندگیم هم اصلا خوب نیس 

الان حال من با خودت نسنج من الان ته ی چاه سیاهم که از سیاهی لذت میبره و دوست داره خودشو نابود کنه 

من با وجودم همچین آدمیم الان :)

جدی میگی ؟ مامانمم کلا ولم کرده چون نتونست تغییر بده  چیکار کنم لطفا بگو  شرلی زندگیم ه ...

مامانتو ول کن مهم خودتی چون تووو مسئوول صفر تا صد زندگیت هستی ن مادرت در آخرهم همین خودت براخودت می مونی نه هیچکس دیگه. باید اراده کنی و بخوای باید ذوق تغییر و تحول خودتوداشته باشی اونموقه مسیربرات هموار میشه راهشو پیدامیکنی فقط کافیه بخوای.

اول این که اعتماد به نفستو ببربالا هدف گذاری کن واسه زندگیت و با برنامه پیش برو.نمیدونم سنت چقدره ولی خب کاری نکن فردا روز بگی اش کاش و حیف شد و اینا چون حسرت بدرد ادم نخورده پس حسرت نساز

مامانتو ول کن مهم خودتی چون تووو مسئوول صفر تا صد زندگیت هستی ن مادرت در آخرهم همین خودت براخودت می ...

اگ سبک زندگیم تغییر کنه خوشگلتر میشم؟ 

ممنون بابت حرفات عالی بود:)

اگ سبک زندگیم تغییر کنه خوشگلتر میشم؟  ممنون بابت حرفات عالی بود:)

خوشگلتر هستی گلم شک نکن فقط باورت ضعیفه.اما بله براخودت تبدیل به یقین میشه و باورمیکنی خودتو که زیباترین هستی تو مخلوق خدا و خلیفه خدا روی زمینی خدا زیباست و همه رو زیبا آفریده و تموم مخلوقاتشم دوست داره و ما با دوست نداشتن خودمون بزرگترین بی احترامیو ظلم رو در حق خدا که انقد دوستمون داره میکنیم.و چون ماازخدا جدانیستیم ظلم به اون درواقع ظلم بخودمونه

2706