2733
2734
عنوان

خانوما از معایب تک فررندی بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 2292 بازدید | 157 پست
خواهر برادر که تنهایی ادمو پر نمیکنه تو بزرکسالی

چرا عزیزم

دوست و فامیل  و آشنا هیچ وقت جای خواهر و برادر رو پر نمیکنه

من خیلی غریبه ی آشنا دور و اطرافم هست وای همیشه تو سختی ها و مشکلاتم تنها بودم

هیچ کسی رو نداشتم که درد و دل کنم باهاش

فقط 29 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من تک فرزندم، ببینید اون بچه صد در صد توی دوران بچگی از لحاظ احساسی آسیب میبینه! ببینه بقیه خواهر و ...

وااا...اتفاقا زمانی بچه آسیب می بینه که مورد توجه پدر و مادرش نباشه...نه زمانی که مورد توجه و محبت همه آس...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا قیمه ها رو میریزین تو ماستا مادر پیامبر زمانی که باردار بود شوهرش مرد چطوری پیامبر صاحب خواهر و ...

علت تک فرزندی پیامبر رو نگفتم

حضرت زهرا هم گفتم فکر کنم

منظورم این بود که با وجود تک بودن.  مشکل نداشتن

شما هم انتقاد کن. و نظرت رو بگو

دعوا که نداریم

شما ده تا بیار 

همین امسال اقدام کن که فاصله سنی زیاد نشه و بدون که تک فرزندی باعث سکوت دائمی توی خونه و غریبی بچه تو خیلی جاها میشه و حضور یه بچه کوچیک خیلی زندگیتونو گرم تر و پویاتر میکنه 

2728

ببین عزیزم هر معایب تک فرزندی تنهایی و ناراحتی در طول زندگی هست

فواید اون هم بهره مندی مالی

دیگه بستگی داره اولویت خودت چی باشه

من همبازی داشتن بچه ام خیل برام مهم بود،فاصله بچه هام۳سال هست که دوست داشتم کمتر باشه اما نشد

واقعا هم راضی هستم ،از صبح تا شب درحال بازی و خنده هستن هم خودشون شاد و پرنشاط هستن هم من کلی وقت اضافی دارم و لذت میبرم

اعتقادی هم ندارم که باید هممممه چیز برای بچه فراهم باشه،مگه امکانات دنیا تمومی داره؟

یه زندگی نرمال رو می تونم تامین کنم کافیه،برای بهتر شدن اون تلاش میکنم ،اما داشتن خواهر و برادر رو الزامی میدونم.خودم ۳تا خواهر دارم و نمیدونم اگر نبودن دنیا چطور میشد

وااا...اتفاقا زمانی بچه آسیب می بینه که مورد توجه پدر و مادرش نباشه...نه زمانی که مورد توجه و محبت ه ...

عزیزم شما تک فرزندین؟؟

اگه هستین شاید شرایط واسه شما یه جور دیگس، اگه نیستید هم نمیتونید جای کسی باشید

درسته که عزیز میشه آدم ولی اون ناراحتی که خواهر و برادر نداری اونم توی دوران کودکی خیلیی سخته

کِنجِه سیستو⁦❤️⁩عکس پروفایلم، عکس لباس محلیمونه!😍
2738

من خیلی خوشحالم ک فقط ی دونه بچه دارم بعد ۱۵سال زندگی تازه فهمیدم با کی زندگی میکردم بعد امتحانای دخترم میرم و راحت میشم یه خائن عوضی دورو قراره از زندگیم بره بیرون میدونی مار  مثال میزدن زن و شوهر نبودیم مثل رفیق بودیم بد کرد باهام

کالری شماری وزن شروع۷۹.۸۵۰ تاریخ ۲۵آبان۱۴۰۱ هدف اول۷۵🔓  هدف دوم ۷۲🔐هدف سوم ۷۰🔒هدف چهارم ۶۵🔒نه تو می مانی   نه اندوه   و نه هیچ یک از مردم این آبادی...

من که قسمتم نشد مادربشم ولی ازدخترعمم که تک فرزنده و پسر داییم خیلی گله ها شنیدم ....بدترینش تنهایی و به زمان پیری والدینه که همه مسئولیت با یه فرزنده و واقعا سخته ....از طرفی توبچگی همیشه میگفتن ما حوصلمون سررفته

متوجه منظورم نشدید ممنون که اطلاعات تاریخی منو تکمیل کردید

میدونم عزیزم که میخواین بگین با وجود اینکه تک فرزند بودن به این درجه رسیدن،ولی تک فرزندی تو اون دوران و الان کاملا متفاوت هست

چون سبک زندگی اجتماعی متفاوت شده

البته تک فرزندی دلیلی بر ترببت نادرست نیست همون طور که چندفررندی تضمین نیست

عیب خاصی نداره آیندش بهتره تک فرزند وارث بدون شریکه

دقیقا من آرزوم بود تک فرزند بودم اصلا درک نمیکنم اینایی که میگن کاش خواهر و برادر داشتیم قدر نعمت رو نمیدونن 

تک فرزندی یعنی همه هوش و حواس پدر و مادر به همون یه بچه هست و آیندش هم تامینه 

2706