2737
2739
عنوان

خانوما از معایب تک فررندی بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 2292 بازدید | 157 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

علت تک فرزندی پیامبر رو نگفتم حضرت زهرا هم گفتم فکر کنم منظورم این بود که با وجود تک بودن.  م ...

گفتی پیامبر تک فرزند بوده یعنی خواستن یا نخواستن رو در نظر نگرفتی، منظور منم این بود اونا هیجا نگفتن تک فرزندی آره یا نه و هیچ ربطی به سوال استاتر نداشتن

کجای حرف من دفاع از چند فرزندی بود که میگی 10 تا بیار؟؟ 

انقدری که ترقوه ؛ رگ ؛ ته ریش ؛ سینه ؛ باسن ؛             چال لپ ؛ گودی کمر ؛                                               و بقیه پستی بلندی های بدنمون طرفدار داره،            عقاید و اخلاق و خط فکریمون طرفدار نداره!                  توعصر حاضر حتما باید یه چیزیت زده باشه بیرون       یارفته باشه تو                                                        تاشایسته بشی 
2731

عزیزم من 36 سالمه و تک فرزندم وبه شدت بهت توصیه می کنم که حداقل دو بچه داشته باش تک فرزندی خیلی بده مخصوصا این خلا را بعد از ازدواج حس کردم .من خودم دو تا فرزند دارم و اگر شرایط اقتصادی اجازه میداد حتما بچه سوم را هم به دنیا می آوردم 

از منی که تک فرزندم این حرف رو یادت بمونه  تک فرزندیه ظلم به بچه اس یکی از معایبش همین که بزر ...

تک فرزندی بهتر از اینه که کلی آدم دور ور اون باشن ولی هیچکس دور تو نباشه

2740

خواهرم زمانی ک پسرش ۸ سالش بود تردید داشت ک یه بچه بیاره یا نه بالاخره آورد الان دخترش هم ۸ سالشه ...هزاربار خداروشکر میکنه ک بچه دومش آورد وضعشون هم بد نیست هردوشون شاغل هستن پول همه چیز نیست

بستگی به پدر و مادر داره....

مثلاً من به همسرم گفت کمی که بزرگتر شد اول ببرش پرورشگاه تا بچه های اونجا رو ببینه و قدر پدر و مادر رو بدونه.

ببرش بیمارستان طبی کودکان تا قدر سلامتی ش رو بدونه...

ببرش چند تا بچه های کار و خیابون رو ببینه تا بدونه پول چه جوری درمیاد و ....

ببین یا الان دومی و بیار یا باید بذاری بچه اولت هفت هشت سالش بشه،که در حالت اول سختیای خودش و داره ولی حالت دوم بعدا که بزرگتر بشن به خاطر اختلاف سنی بچه هات سختت میشه.در کل من خودم یکی دارم و دومی و نمیخوام ایشالله از پس زندگیش برمیاد دیگه.

چرا عزیزم دوست و فامیل  و آشنا هیچ وقت جای خواهر و برادر رو پر نمیکنه من خیلی غریبه ی آشنا دو ...

آره بعضی حرفا رو به هیشکی نمیشه گفت حتی پدر و مادر. چون باید مراعات حالشونو کرد

ولی به خواهر و برادر میشه گفت

گفتی پیامبر تک فرزند بوده یعنی خواستن یا نخواستن رو در نظر نگرفتی، منظور منم این بود اونا هیجا نگفتن ...

نخیر.  گفتم تک فرزند بوده.  و مشکلی هم نداشته 

افسرده. و. ... هم نشده

منم تک فرزندم 

واقعا خواهری ندارم همدم و همرازم باشه داداشی هم ندارم پشتیبانم باشه 

از همه اینا که بگذریم بچم نه خاله داره نه دایی 

واقعاً اگه میتونی با فاصله سنی کم بیار

چون تو با مایی نباشد هیچ غم!🌱
2706