2733
2734
عنوان

خانوما از معایب تک فررندی بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 2292 بازدید | 157 پست
باشه شما خوبی

😉😉😉

انقدری که ترقوه ؛ رگ ؛ ته ریش ؛ سینه ؛ باسن ؛             چال لپ ؛ گودی کمر ؛                                               و بقیه پستی بلندی های بدنمون طرفدار داره،            عقاید و اخلاق و خط فکریمون طرفدار نداره!                  توعصر حاضر حتما باید یه چیزیت زده باشه بیرون       یارفته باشه تو                                                        تاشایسته بشی 
پیغمبر اکرم تک فرزند بود حضرت زهرا هم فکر کنم همین طور دیگه صحبتی ندارم

خدا شفات بده

میخوای چرند بگی حداقل از اسلام مایه نذار

یه سرچ ساده بکن بعد دروغ شاخدار بگو.

چه در سقوط؛ چه در صعود؛ در همه حال الحمدلله🤲🏼
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تنهایی به اون معنی نه که با آدم وقت بگذرونه. منظورم یه روزایی تو زندگی هست که آدم باید کسی رو داشته ...

ببین

بچه یا هیچی یا دوتا

افسرده‌ی بی‌پناه تحویل جامعه نده.

والا دوتا باشن برای هم از سختیاشون بگن خیلی بهتره که تنها باشه تو قصر بشینه کپک بزنه.

چه در سقوط؛ چه در صعود؛ در همه حال الحمدلله🤲🏼
احسنت.      ولی نمیشه هم گفت. همه پدرومادر. دارها.  و خواهر برادر دارها بر ...

بله قطعا

استثنا همیشه و تو همه مسائل وجود داره. تو علم پزشکی هم استثنائات دیده میشن، چه برسه به مسائل انسانی و روانشناسی

چون دیدم حرف از پیامبر زدید، بنظرم اومد شخص موجه و معتقدی باشید

پیامبر خودشون فرمودن «اولاد خود را زیاد کنید. من فردای قیامت به کثرت شما بر سایر امت ها افتخار می کنم»

در کل فرزند آوری مسئله ای نیست که بشه براش یه نسخه کلی پیچید

منی که خواهر و برادر دارم یه سری مشکلات دارم، اونی که نداره هم یه سری مشکلات داره

این وسط هرکس تجربه ی زندگی خودشو میگه. البته که نظر اکثر روانشناسا هم بر اینه که مزایای داشتن خواهر و برادر، بیشتر از معایبشه. ولی خب میگم.. استثنا همیشه وجود داره

کلمه ی «بذار» از «گذاشتن» میاد. شما مگه مینویسید گزاشتن که میگید بزار؟🤦🏼‍♀️ «حامی حقوقِ کلماتِ بذار (نه بزار)_ راجع به(نه راجب)_خواست(نه خاست)_مطمئن(نه مطمعن)_توجیه(نه توجیح)_سپاسگزار(نه سپاسگذار)»❣️
2731
2738