2733
2739

فکر میکنم هضم شکست توی سن پایین خیلی آسونتره.

اینطوری به چشم تجربه نگاهش میکنی و بعدا ازش استفاده میکنی.

اما من توی زندگیم دیر عشق رو تجربه کردم و اونقدر هم بی تجربه بودم که نتونستم اون مرد رو نگه دارم و رفت و پشت سرشو هم نگاه نکرد.

تازه اونقدر جلوش ضعف نشون دادم که هرگز برنمیگرده و هرگز دلتنگم نمیشه حتی.

بعد اون دیگه از زندگی ناامید شدم.

میگم به پوستم برسم که چی؟ لاغر کنم که چی؟ ناخن درست کنم که چی؟ لباس جدید بخرم که چی؟

تو زندگیم زیاد سختی کشیده بودم. حقم این بی آبرویی جلوی اون آدم نبود.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من که سنم پایینه چی قلبم داره از کار میوفته چی فکر میکنید چون سنمون پایینه هیچی نمیفهمیمم درده ما بیشتر دیکه نمیتونم اعتماد کنم به هیچکس اولین تحریم خراب شد قلبم درده حالم داغونه خواب خوراک ندارم😭😭😭

2740

چندسالتونه؟

هیچ زمانی برای کسب تجربه دیر نیست

بخاطر یه آدم دیگه خودتو نباز

اتفاقا الان باید قوی تر بشی 

بیشتر به خودت برسی و روی خودت متمرکز شی 

ادما لیاقت دلتنگی ندارن فقط به فکر خودت باش 

عشق درد داره کوچیک و بزرگ هم نداره به سن و سال هم نگاه نمیکنه . پس مطمئن باش اونی هم که تو سن کم تجربه میکنه همین احساسات رو تجربه میکنه . پیر میشه نا امید میشه حتی آرزوی مرگ میکنه . ولی باز ادامه میده

مهم نیست قفل دست کیه مهم اینه شاه کلید دست خداست. امیدت رو از دست نده .... هیچوقت
چندسالته؟اگه دوست داری تعریف کن چیشد

۳۴

خلاصه بخوام بگم اونقدر دوسش داشتم که هرچی سعی کردم جلوش ورژن بهتری از خودم‌نشون بدم بدتر خراب کردم.

اونم یه چیزایی رو بهونه کرد و رفت که رفت

فکر می‌کنی اتفاقا من توی سن ۱۵ و ۱۴ سالگی بدترین شکست های ممکن و تو زندگیم خوردم خیلی سخت بلند شدم ولی در نهایت قوی تر و مستقل تر از قبل شدم به نظرم اوایلش سخته بعدش قویت می‌کنه درست مثل واکسنی که برای پیشگیری از ویروس میزنن

لایک نکنید
2706