2737
2734

هر غمی داری بگو باجون دل گوش میدم و راهنماییت میکنم 

مهم نیست دختر باشی یا پسر  

تازه عروس نی نی سایت🤍رد پای عشق را گرفتم و سر از آغوش تو درآوردم...                                        همون دختری ام که عروس استادم شدم🥺✨🍃                                                                           ی صلوات برای خودمو خودت بفرست...🌑قربون قلب مهربونت...

من ۱۵ سالمه یه رفیق دارم..

واسش ارزش زیادی قائلم واقعا دوسش دارم دو هفته دیگه مدرسه هامون تموم میشه و من شاید برای هیچوقت نتونم ببینمش یا حتی اگه ببینم ۸ یا ۹ ماهی یکبار اونم تازه شاید اونم اگه مراسمی پیش بیاد به نظرتون چیکار کنم با این مسئله کنار بیام واقعا برام اذیت کننده اس همین الان بغض گرفتم وقتی به این موضوع فک میکنم خاطره بدی از آدمایی که ازشون جدا شدم دارم یکی از بهترین رفیقامم امسال رفت بعد مدرسه ها دیگه ندیدمش تا زمانی فوت کرد من اصلا نمی‌خوام اینجوری شه مطمئنم بعد مدرسه ها خیلی اذیت میشم وقتی یه روز مدرسه نمیاد اعصابم خورده دیگه چه برسه بدونم قرارع هیچوقت نبینمش..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیام

خانوم دکتر آینده ام شایدم پرستار🥺😁حامی زن زندگی آزادی ✌ دختر آریایی ام از نسل اسطوره های ایران عزیزم #مهسا#نیکا#مهرشاد#حمیدرضا#سارینا و ...🤍 طرفدار صلح در سراسر جهان 🌱اتـحـاد رود هـایـیـمـ ، دریـایـیـمـ 😎 #توماج صالحی 🤍 اگه باهام مخالفی ریپلای نکن چون ممکنه بشورمت و بذارمت اونور   
2731

هعیییی

چی بگم! گفتنی نیست...

فقط کاشکی واقعا یه ادمی مثل تو داشتم بغلش میکردم و از ته دلم گریه میکردم:)

ف‍‌ق‍‌د اون‍‌ج‍‌ای‍‌ی ک‍‌ه اش‍‌ک ت‍‌و چ‍‌ش‍‌ات ج‍‌م‍‌ع م‍‌ی‍‌ش‍‌ه ب‍‌ع‍‌د س‍‌رت‍‌و م‍‌ی‍‌گ‍‌ی‍‌ری ب‍‌ال‍‌ا ک‍‌ه ن‍‌ری‍‌زه:')🥲💔️ // دِل ز هَر چه تَرسید عاقِبَت هَمان شُد.🖤️//‏توی شرایطیَم ك بگی سَلام،می‌زنم زیر گریه:)🙃🩶️//‌#پیر شُد دِلِ #مآ گَرچه آغازِ #جَوآنیست..💔🕊👋🌚!//انصاف نیست یک بار به دنیا اومدن، و این همه مردن:)🙃🩶//کاش آدما‌‌‌‌‌‌ درد حرفایی‌ که میزنن‌ رو‌ حس‌ کنن:)//میدونستم مهم #نیستم ولی دیگه نه اینقد :)🖤// هرچند که هرگز نرسیدم به وصالت!عمری که حرام تو شد ای عشق حلالت//میگه‌که :هزار و یک‌شب‌خیال‌بافتم؛از‌تویی‌که‌یک‌شب‌نداشتمت.....

خستم از زندگی ناانید یه مدتهوخیلی سرد و بی حسم و کلا هیچی برام اهمیت نداره به شدت فشار عصبی دارم و افت تحصیلی پیدا کردم نمرانم از عالی رو به پایین اومدن

قبلا همیشه سعی میکردم خوش بین باشم ولی الا هرکار میکنم نمیشه

2740
من ۱۵ سالمه یه رفیق دارم.. واسش ارزش زیادی قائلم واقعا دوسش دارم دو هفته دیگه مدرسه هامون تموم م ...

چند ساله ای عزیزم؟

برات عادی میشه

خانواده اجازه ی رفت امد خارج از خونه نمیدن؟

تازه عروس نی نی سایت🤍رد پای عشق را گرفتم و سر از آغوش تو درآوردم...                                        همون دختری ام که عروس استادم شدم🥺✨🍃                                                                           ی صلوات برای خودمو خودت بفرست...🌑قربون قلب مهربونت...
اخ دنبال یکی بودم که باهاش حرف بزنم امشب  الان نمیدونم چی بگم

دورت بگردم هر چی میخوای بگو:  

نمیام

چرا ماه من؟  

هعیییی چی بگم! گفتنی نیست... فقط کاشکی واقعا یه ادمی مثل تو داشتم بغلش میکردم و از ته دلم گریه میک ...

الهی دورت بگردم زیبارو❤چرا نداری؟پس من کی ام!

بیا بیا بغلم ننه  

بی خیال.. صدبار گفتم واسه کسی مهم نبود چی میکشم💔

جونم

این بار برای من بگو شاید ی تفاوت کوچیک با بقیه داشتم  

خستم از زندگی ناانید یه مدتهوخیلی سرد و بی حسم و کلا هیچی برام اهمیت نداره به شدت فشار عصبی دارم و ا ...

چ چیزی باعث این شده؟!

باید منبع اشو پیدا کنی

2706