2733
2739

لطفا رمانای درست و حسابی اگر میشناسین که سبکشون آب دوغ خیاری نباشه معرفی کنید

در سبک رمانهای مهسا زهیری اگر میشناسین بگین

باید ایرانی باشه؟

از یه سنی به بعد غمها دیگه برای نرسیدن و نداشتن نیست..!! بلکه برای اینه که اون زمانی که واقعا میخواستی،نرسیدی و نداشتی و حالا که رسیدی و داری، میبینی چقدر غم انگیزه که دیگه هیچ مزه ای نمیده...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من سالهاس رمان میخونم.قبلا از این چرت پرتا بود الان کتابشونو میخرم میخونم اخرین رمانی که تو گوشی خوندم(رمان دا)بود خیلیییی خوب بود من باهاش اشک میریختم‌.پیشنهاد میکنم بحونی

کاربری دست ۳نفره.اگه میپرسی چرا باید بگم دلیلش به خودمون مربوط میشه❤️
2738

از بین رمانهای ایرانی خوباش اینا بودن:

سمفونی مردگان

مجموعه آبنبات‌های مهرداد صدقی

چراغ‌ها را من خاموش می‌کنم

سال بلوا

بقیه دلنشین نبودن از بین اونایی که من خوندم

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
آب دوغ خیاری تو فصل گرم می چسبه

معرفی کن پس😂

میشه یه صلوات بفرستین برای حاجتی که دو ساله منتظرشم💛 هر سوالی راجع به متافیزیک داشتید میتونید ازم بپرسید🙏 عاشق اینم که تجربه‌هام رو در اختیار دیگران بذارم
2706