2737
2734

با تامین اجتماعی ؟ خطرناک نیس ؟ تاپیک قبلمم میاین لطفااا 

برای شفا من یه 🌹حمد🌹میخونید لطفا 🥺😭💔🙏                    حذف تاپیک

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
باید پیچ و مهره کنی؟ 

پیچ مهره رو نمیدونممم دیسک کمر دارم گاهی اوقات که رعایت نکنم میزنه با پاهام سوزن سوزن میشه یا درد میگره 

من که چند ساله کمردرد بسیار شدید دارم حتی دکترم نرفتم چه برسه عمل

لطفا‌پیگیر باش

تو اوج جونی اتفاقی نیوفته براتون

🚫🚫🚫🚫🚫لطفا لایک نکنید🚫🚫🚫🚫🚫کاربری دست دو نفره منو خواهرم 👭
2740
من که چند ساله کمردرد بسیار شدید دارم حتی دکترم نرفتم چه برسه عمل

من دردا روماتیسمی هم دترم منم هسچ درمانی براش نرفتم ساییدگی شدید زانو هم دارم تحمل اینهمه درد برام سخته حشس میکنم پیر شدم روسم داره کشیده میشه از اینهمه درد نمیدونم درد کدوم بکشم 

اگه دکتر خوبی باشه نه

یعنی نکنم ؟ اینجا دیدم بعصیا میزن بیمه عمل میکنن راصین یسرا راصی نیستن معلوم نیس نتبجه چیه 

پیچ مهره رو نمیدونممم دیسک کمر دارم گاهی اوقات که رعایت نکنم میزنه با پاهام سوزن سوزن میشه یا درد می ...

ببین مادر بزرگ من باید کمرشو عمل می‌کرد که خب دیر کرد و خب بعد عمل پاهاش ناحیه باسن کلاهمیشه خدا درد داره باید یه آمپول بزنه تا دردش کم شه گاهی از درد گریه و جیغ هم میزنه خیلی هم خوب ننیتونه راه بره فقط خواهش میکنم یه دکتر درست حسابی برو

هر کی لایکم کنه ایشالا پنج قلو حامله شه.... پنج تا پسر سیبیل کلفت اسماشونم باشه گرگعلی ناصر یعقوب ابراهیم غلام رضا همیشه واست قیافه بگیرین🤍
اگه مایع دیسک خارج نشده باشه و تنگی کانال پیش نیامده باشه جراحی ضروری نیست

باید یه ام ار ای برم اینا بفهمم ولی علایم تنگی کانال نخاع دارم  مایع دیسک نمیدونم چی هس برا من عکیس ساده گرفتم 

لایکت کردم پنج قلو حامله شم 😂😂😂😂🤣

😂 خوبه واست دعا میکنم 5 تا بیاری

هر کی لایکم کنه ایشالا پنج قلو حامله شه.... پنج تا پسر سیبیل کلفت اسماشونم باشه گرگعلی ناصر یعقوب ابراهیم غلام رضا همیشه واست قیافه بگیرین🤍
2706