2733
2739
عنوان

بعضی افراد اینجا زورشون به اینستا نمیرسه دیگه..

| مشاهده متن کامل بحث + 473 بازدید | 41 پست
مثلا میگی فلان چیز خریدم میگه اهان پز داد😄 

مگه پز دادن برای کسی که ما رو میشناسه نیست؟

به غریبه هم میشه پز داد؟

از نو شکوفه کن ، به همه ثابت کن پژمردگی خرافه است...💚✨🌱
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مگه پز دادن برای کسی که ما رو میشناسه نیست؟ به غریبه هم میشه پز داد؟

شاید ولی من جدن میپرسم مثلا ایفون فلان چیز داره؟ میگه زیرپوستی میگه ایفون دارم 😐 بخدا دست اکثریت هس چیز خاصی نیس

هیاهوی بسیار برای هیچ ....
نه بابا تو اینستاهم هستن آموزش اسموتی گذاشته بودم یکی دو نفر کامنت گذاشتن موز و توت فرنگی کیلویی فلا ...

چون یاد نگرفتیم شرایط خودمون رو ببینیم

کلا دنبال مقصریم 

چون من نمیتونم بخرم توهم نخر و پست نذار که دلم نخواد!! کاملا بی منطق ، خب عزیزم شما پست ما رو نبین و ازش رد شو!

2731
شاید ولی من جدن میپرسم مثلا ایفون فلان چیز داره؟ میگه زیرپوستی میگه ایفون دارم 😐 بخدا دست اکثریت هس ...

ببین اون کیه که آیفون داشتن رو پز میبینه عزیزم‌

بیخیال

زورشون نمیرسه جای دیگه مخصوصا اینستا   تنها جای ک میتونن هارت پورت کنن همینجاست

چند روز پیش یه خبر خوندم در مورد اینکه مسیولین امریکا مارک زاکربرگ رو مواخذه کردن بخاطر اینکه تو نرم افزار های زیر نطر اون خیلی فیلم ها و اموزش های بد برا نوجوون ها وجود داره... چیزی که بده همه جا بده... حالا ماها با فیل هواکن و غیره وصل میشیم و استفاده می کنیم کار خوبی هم نمی کنیم و چیزی هم نیست که بخوای بهش افتخار کنی اما خب اینستا هم یه رسانه ست مثل باقی رسانه ها. الکی بزرگش نکنین. چیز خیلی خوبی هم نیست

کلا اینستا باعث میشه ادم ظاهر بین و سطحی بشه و خصوصا باعث میشه خودت رو دایم با اون ادم های تو اینستا ...

بستگی به خودمونم داره وگرنه شبکه های مجازی این شکلین. اینجا هم خیلی چیزای عجیب دیدیم 

2738
چند روز پیش یه خبر خوندم در مورد اینکه مسیولین امریکا مارک زاکربرگ رو مواخذه کردن بخاطر اینکه تو نرم ...

من نمیگم خوبه فلانه باز نسبتا قوانین خوب داره . تاپ ترینش حذف پسته ک اینجا نمیزاره ک بیشتر سایت دیده بشه موقع سرچ

چند روز پیش یه خبر خوندم در مورد اینکه مسیولین امریکا مارک زاکربرگ رو مواخذه کردن بخاطر اینکه تو نرم ...

اونقدرا که مردم جبهه میگیرن علیه‌اش و ازش بد میگن و کل اختلالات ذهن و فکر و جامعه رو گردنش میندازن هم بد نیست!

تا وقتیم دنبال چرت و پرت نری و وقت نذاری و لایکش نکنی اصلا تو مسیرت نمیاره اونا رو.

این مسائل هم همه جا هست ، حتی همین جا ، اجتناب ناپذیره!

چون یاد نگرفتیم شرایط خودمون رو ببینیم کلا دنبال مقصریم  چون من نمیتونم بخرم توهم نخر و پست ن ...

یاد بگیریم قرار نیس داشته های همه رو داشته باشیم ک

اونقدرا که مردم جبهه میگیرن علیه‌اش و ازش بد میگن و کل اختلالات ذهن و فکر و جامعه رو گردنش میندازن ه ...

اره واقعا اکسپلور من لباس و ماگازین ترکیه هس 😅

اونقدرا که مردم جبهه میگیرن علیه‌اش و ازش بد میگن و کل اختلالات ذهن و فکر و جامعه رو گردنش میندازن ه ...

اکسپلور شوهرم همش فوتبال و مستنده حیات وحش. بستگی داره خودت دنبال چی بری حتی یوتیوب

الان متوجه شدم حق گفتی. ولی ربطش به اینستا رو نفهمیدم یا ربطش به س.اندیس خورا رو نفهمیدم که باقی دوس ...

ببین تو اینستا خیلیا وقتی یه وسیله میگیرن اونایی که حوصله دارن نه همه،از اون وسیله عکس و فیلم میگیرن و میزارن دوست دارن حس خوبشونو به اشتراک بزارن ولی اینجا که این کارو میکنی بهت میگن نکن یکی نداره دلش میشکنه،یا عقده ایا از خریداشون عکس میگیرن میزارن،یا باشه بابا فهمیدیم تو پولداری وسایل مارک میخری😂

2706