2733
2739

یا مثل من یهو یه چیزی یادتون میفته میرید گوگل سرچ میکنید بعد میرید یه تاپیک دیگه بعد میرید تو تلگرام به دوستتون پیام میدید؟ یا یهو این وسط یه کاربری یادتون میفته میرید ببینید تاپیک جدید چی زده؟

کلا از اینور به اونور؟ یا یه دونه رو تموم میکنید میرید سراغ بعدی؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من تاپیکی که برام جالب باشه رو تا آخر میخونم

یه دختر ترک❤ توی تاپیکم پست میزارین میخونم اگه نتونستم ریپلای کنم لایک میکنم.عاشق گردوام برای همین اسم کاربریمو گذاشتم girdakan که همون گردو توی زبان خودمه:)))...ISTP ..‌. این کاربری دست یه نفره ولی بعضی وقتا جای دوستش هم تاپیک میزنه

هیچ تاپیکی رو بیشتر از ۲صفحه دنبال نمیکنم 

قابل توجه برخی کابران به ظاهر و باطن نامحترم :من وقتی نظر میدم مثل تو رو هوا حرف نمیزنم فکت موثق میارم .پس با من وارد کلکل نشو که جلو این همه کاربر ضایع نشی:)
2740

من تا حالا حوصلم نشده یه تاپیک پر بازدید رو که تو لیسته برم سمتش بخونم

مگه اینکه همون موقع آنلاین باشم و تو تاپیک باشم پربازدید بشه.

مواقعی که آنلاینم و طولانی میشه هم ترجیح میدم صفحه رو رفرش کنم برم تاپیک بعد تا اینکه منتظر باشم تهش چی میشه.

وسطاش هم ممکنه یهو ول کنم برم اینستا😂

از نو شکوفه کن ، به همه ثابت کن پژمردگی خرافه است...💚✨🌱
نه متمرکز هستم

میخوام با چوب وایسم بالا سر خودم که تمرکزمو فقط روی یک موضوع بذارم. تمرین کنم. روز بروز دارم بدتر میشم. 

موقع درسم‌همینم. یهو میرم یه کاری انجام‌میدم بعد میام یا تو فکر میرم.

اکثرا ذخیرش میکنم موقت میرم به کارام میرسم بعد برمیگردم ادامش  وبعداز ذخیره هام حذفش میکنم . کمتر پیش میاد که ببینم دوستام چی جدیدا تاپیک زدن. 

خدایا ....؟.......؟.......!!                                              ﺣﻤﺪ ﻭ ﺳﭙﺎﺱ ﻣﺨﺼﻮﺹ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪﯼ است ﮐﻪ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺧﻮﺍﺳﺘﻢ ﺍﻭ ﺑﻮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺍﻭ ﺧﻮﺍﺳﺖ ﻣﻦ ﻧﺒﻮﺩﻡ !                                       خدایا ...…چه دارد آنکه تو را ندارد ؟؟                                                   و چه ندارد آنکه تورادارد.                                         اللَّهُـمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّـدٍﷺ وَآلِ مُحَمـَّدﷺوعجل فرجهم.                                          
2706