2733
2734
عنوان

شما وقتی یه تاپیک طولانی میخونید تا تهش میرید یا مثل من.....

| مشاهده متن کامل بحث + 135 بازدید | 35 پست
مثلا اگه بالای سی باشه چی؟ کدومو خوندی؟

تاپیک های قدیمی رو بیشتر مثلا مال ۹۷ اینا 

خاطره های خنده دار و رمان و این چیزا

یه تاپیک خنده دار بود ۹۰و چند صفحه همشو خوندم

#شهید_جمهور

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

چون میخوای به بقیه برسی ا کلافه میشی؟

کلافه میشم

نی نی سایت کجاست ؟ جاییکه داده ها و آمار های علمی ، منطق و عقلانیت حرف آخر رو میزنه :) در واقع اصلا حرف نمیزنه :) لذا کامنتام به مذاق بعضی ها خوش نمیاد :)
2731
خیلی اسیب زاست. مغزمونو شلوغ میکنیم. من که فکر میکنم اینستا باعث شد انقدر اینور اونور شیم. ازبس چیزه ...

دقیقا. همه اپلیکیشنارو باهم هندل میکنم

ندومبه سیزده تا بیه. چهارده تا بیه.(کلثوم اکبری)  ای جان ای جان از کجای کیهان در قالب انسان اومدی بر دل دیوانه زدی🤌🏻
من تا حالا حوصلم نشده یه تاپیک پر بازدید رو که تو لیسته برم سمتش بخونم مگه اینکه همون موقع آنلاین ب ...

من که اینستا رو بخاطر همین چیزهاس ول کردم اما میرم تو تلگرام یا گوگل سرچ میکنم. بعد یهو استرس یه کاری که باید انجام بدم میگیرتم درباره اون تحقیق میکنم 😐

2738
من که اینستا رو بخاطر همین چیزهاس ول کردم اما میرم تو تلگرام یا گوگل سرچ میکنم. بعد یهو استرس یه کار ...

چطورمگه؟ آخه اینستا که انقد طولانی نمیشه هر ریلزش🤔

نهایت ۲ دقیقه.

اونم نخوای رد میکنی

از نو شکوفه کن ، به همه ثابت کن پژمردگی خرافه است...💚✨🌱
تاپیک های قدیمی رو بیشتر مثلا مال ۹۷ اینا  خاطره های خنده دار و رمان و این چیزا یه تاپیک خنده ...

چه جالب. عجب تمرکزی داری.‌ منم میخوام از همین امروز تمرین کنم فقط روی یه‌چیز متمرکز شم. 

چطورمگه؟ آخه اینستا که انقد طولانی نمیشه هر ریلزش🤔 نهایت ۲ دقیقه. اونم نخوای رد میکنی

چون کوتاهه باعث شده به مطلب کوتاه عادت کنیم و روی یه موضوع طولانی مدت متمرکز نمیشیم. از طرفی مثلا یه پست روانشناسی میاد پشت سرش یکی داره میرقصه، بعد یه پست خبری میاد یکی بچش رو کشته، بعد اون یه نفر میاد زبان یاد میده و همینطووور چیزهایی که به هم ربط ندارن. کوتاه کوتاه و نامنسجم.

واسه همه پیگیریات مرسی👍😄 تا ته یه تاپیکو میری؟

😄 نه همه تاپیکا .....ماهی یکی دوتا که بدردم بخوره  یا گاهی داستانی که جذاب باشه ولی استارترش قطره چکونی کنه و زمان ببره ..  موقت ذخیرش  میکنم .

خدایا ....؟.......؟.......!!                                              ﺣﻤﺪ ﻭ ﺳﭙﺎﺱ ﻣﺨﺼﻮﺹ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪﯼ است ﮐﻪ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺧﻮﺍﺳﺘﻢ ﺍﻭ ﺑﻮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺍﻭ ﺧﻮﺍﺳﺖ ﻣﻦ ﻧﺒﻮﺩﻡ !                                       خدایا ...…چه دارد آنکه تو را ندارد ؟؟                                                   و چه ندارد آنکه تورادارد.                                         اللَّهُـمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّـدٍﷺ وَآلِ مُحَمـَّدﷺوعجل فرجهم.                                          
چون کوتاهه باعث شده به مطلب کوتاه عادت کنیم و روی یه موضوع طولانی مدت متمرکز نمیشیم. از طرفی مثلا یه ...

آهااا

من برعکس متوجه شدم

بله این مسئله کاملا صحیحه

از نو شکوفه کن ، به همه ثابت کن پژمردگی خرافه است...💚✨🌱
2706