2737
2734
عنوان

شما وقتی یه تاپیک طولانی میخونید تا تهش میرید یا مثل من.....

| مشاهده متن کامل بحث + 135 بازدید | 35 پست
😄 نه همه تاپیکا .....ماهی یکی دوتا که بدردم بخوره  یا گاهی داستانی که جذاب باشه ولی استارترش ق ...

ببخشید بذار یه سوال ازت بپرسم. مثلا وقتی یه تاپبکو میخونی وسطهاش اصلا نمیری به بقیه جاها سر بزنی؟ اصلا یادتم نمیفته؟ غرق مطلب میشی؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببخشید بذار یه سوال ازت بپرسم. مثلا وقتی یه تاپبکو میخونی وسطهاش اصلا نمیری به بقیه جاها سر بزنی؟ اص ...

نه اصلا این پرش افکار رو ندارم گاهی کم پیش میاد سرج لازمه  یا اسکرین موقت یا پستو ذخیره میکنم نگه میدارم آخر شب یا بعدا.

حجم زیادی اطلاعات متنوع رو وارد مغز کردن گاهی فشار مغزی وازبین رفتن حافظه بخصوص بلند مدت رو میاره. 🌹

خدایا ....؟.......؟.......!!                                              ﺣﻤﺪ ﻭ ﺳﭙﺎﺱ ﻣﺨﺼﻮﺹ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪﯼ است ﮐﻪ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺧﻮﺍﺳﺘﻢ ﺍﻭ ﺑﻮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺍﻭ ﺧﻮﺍﺳﺖ ﻣﻦ ﻧﺒﻮﺩﻡ !                                       خدایا ...…چه دارد آنکه تو را ندارد ؟؟                                                   و چه ندارد آنکه تورادارد.                                         اللَّهُـمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّـدٍﷺ وَآلِ مُحَمـَّدﷺوعجل فرجهم.                                          
نه اصلا این پرش افکار رو ندارم گاهی کم پیش میاد سرج لازمه  یا اسکرین موقت یا پستو ذخیره میکنم ن ...

سال ۴۰۳ سال درست کردن این مشکله. اگه گذاشتم‌مغزم بپره. به زور نگهش میدارم روی یه موضوع و غرق مطلب میکنم تا عادت کنم حتی اگه از کنجکاوی و کلافگی بمیرم😃 مرسی از کمکت❤️

2731
سال ۴۰۳ سال درست کردن این مشکله. اگه گذاشتم‌مغزم بپره. به زور نگهش میدارم روی یه موضوع و غرق مطلب می ...

🌹محدودش کن تو راستای علائقت واونچه به دردت میخوره   که تمرکزت رو نگیره  بعضی اطلاعات اصلا بکارمون تو حال نمیان  فضای ذهن رو اشغال میکنن.

خدایا ....؟.......؟.......!!                                              ﺣﻤﺪ ﻭ ﺳﭙﺎﺱ ﻣﺨﺼﻮﺹ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪﯼ است ﮐﻪ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺧﻮﺍﺳﺘﻢ ﺍﻭ ﺑﻮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺍﻭ ﺧﻮﺍﺳﺖ ﻣﻦ ﻧﺒﻮﺩﻡ !                                       خدایا ...…چه دارد آنکه تو را ندارد ؟؟                                                   و چه ندارد آنکه تورادارد.                                         اللَّهُـمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّـدٍﷺ وَآلِ مُحَمـَّدﷺوعجل فرجهم.                                          
🌹محدودش کن تو راستای علائقت واونچه به دردت میخوره   که تمرکزت رو نگیره  بعضی اطلاعات اصلا ...

دقیقا همینطوره. خودمم به این موضوع فکر میکردم اما نمیدونستم انقدر رو تمرکز اثر داره. از همین امروز صبح دیگه میخوام فقط یک چیزو ادامه بدم تا آخرش. هرچقدرم ذهنم بپره محل نمیدم تا عادت بشه.