2733
2734
عنوان

شیوه تربیت من واسه دختر ایندم_میگن سختگیری...

| مشاهده متن کامل بحث + 761 بازدید | 62 پست
چرا دزدی؟تربیتش درست باشه سمت این کارا نمیره گوشی خودم دستش چه اشکالی داره مگه روزانه چند ساعت تو مد ...

عزیزم اون قدیم بود الان واقعا نمیشه کنترل کرد هر کاری کنی هر جور تربیت کنی تا خودشون خطا نکنن یاد نمیگیرن

تاریخ کاربریم تاریخ تولدم نیست غیر از استارتر هم کسی ریپم نزنه حوصله بحث ندارم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم تا قبل از اینکه بچه دار بشم از این حرفها زیاد میزدم ولی بعداً فهمیدم همه چیز اون طوری که ما می خواهیم پیش نمیره

طعنه بر خواری من ای گل بی خار مزن/ من به پای تو نشستم که چنین خوار شدم 
وای پریود جان،باید سخت گیری کرد منم نگران بچمم 🥺سه سالشه میگم خدایا این بچه رو چجوری تو این جامعه ب ...

پربود جان😂🤦🏻 اره خب من تو دبیرستانم واسه کارورزی میرم خیلی از بچه ها باهام رفیق شدن حتی بعضیاشون با چشم گریون سر کلاس میومدن فلانی رفت ولم کرد پیداش نشد دایرکت نداد

آقایون به هیچ عنوان درخواست دوستی ندن و تاپیکایی که بهشون مربوط نیست پست نزارن
2731
بچه ای که محبت و عشق تو خانواده ببینه هیچوقت محبت و عشقو از غریبه ها گدایی نمیکنه

درسته ولی دختر حساس تره اونم تو سن بلوغ درگیر عواطف میشه باید هواشو داشت ولی واقعا بعضی وقتا محدودیت لازمه

خودت با این روش بزرگ شدی؟

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
2738
با گوشی موافقم ولی با بیرون رفتن اصلا موافق نیستم،اینجوری عقده ای و متزوی بار میاد و از شما کینه می ...

چرا بیرون رفتن خوبه ولی با یه دوست قابل اعتماد بشخصه خودم آزاد بودم و محدودیتی نداشتم دیدم چه می‌گذشت بین دخترای نوجوون 

دمت گرم خیلی عالیه که بفکر احساسات بچت هستی اما برای هر کاری ک محدود میکنی توضیح و دلیل قانع کننده ب ...

اره نمیزارم ناراحت بشه

2706