2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کاملا شبیه منی،.... مرد سربه زیر و چشم پاک یهو با چند تا زن چت و شوخی و من اون شب که دیدم تو گوشیش خواب بود فقط رفتم تو حموم موهای بلندمو با چاقو بریدم دور خودم ریختم و اینقدر آروم گریه کردم اشک ریختم که قیافم ۱۰ سال پیر شد نصف شب بود یهو  اومد دیدم افتاد زمین گفت چی شده فکر کرد جن زده شدم. ‌‌‌‌‌‌‌‌‌گوشیشو دید هیچی نگفت فقط سکوت کرد ولی من دیونه شده بودم 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭 سه سال میگذره و هنوز کسی از پیر شدن من خبر نداره نداشتم کسی بفهمه آخه پسر پاک فامیل بود😭😭😭😭😭😭😭 میگه پشیمونم و دیگه چیزی ازش ندیدم ولی جوونی از دست رفته منو کی برمی گردونه😔😔😔😔😔همیشه بهش میگم انشالا نمیری و درد یک شبه منو سالها بکشی و زجر بکشی 

شفای بیماران خاصه داداشم که ام اس گرفته صلوات بفرستین لطفا. التماس دعا. 

من سیزده ساله دارم تحمل میکنم همین ماه رمضان که گذشت دیگه بخشیدم.. تمام این سالها زجر کشیدم.. هی تکرار کرد.. مزاحم دوست صمیمیم شد.. چیزی نگفتم.. مزاحم یه دوست دیگم شد که مثل خواهر بود برام... بازم سکوت کردم.. الانم دوتا پای ثابت اس ام اس داره میدونم.. وحس میکنم گاهی میشن سه چهارتا.. توانایی اینو داره همزمان ده تا ادمو تو اب نمک بخوابونه... ولی دیگه برام مهم نیست.. اصلا میگم نباشه راحت ترم.. البته از خرج خونه و زندگی  نمیزنه... ولی خب دلم خون بود خودم بخشیدم... که حالم خوب باشه

2731
شماچراخیانت دیدی؟دلیل افسردگیت چی بود؟ من وحشت دارم از بچه

من از مجردی افسردگی داشتم

بخاطر مشکلات خانوادگیمون

بعدشم متوجه چت ها و دلبری یه زن برای شوهرم شدم تازه بچه دارشده بودیم

به روش نیاوردم خودشون کات کردن

الان ۶ ساله من بدتر شدم

بچه افسردگی بیشتر میکنه باز خوددانی اما من اگر فهم الانم داشتم این طفل معصوم گرفتار روزمردگی های خودم نمیکردم

علما و منتقدین نی نی سایتی 😏، من نظرات شخصیم برای تاپیک کاربرها مینویسم مخالفین ریپ نزنید با تچچچکر

عزیزم منم درد کشیدم من ۸ ماه پیش سوختم اما دارم کنار میام آدمیزاده دیگه ،یا باید بزاریم و بریم یا باید بسازیم در غیر اینصورت هر کاری بکنی غلطه من در طول ماه خوبم موقع پریودم قاطی میکنم گیر میدم عصبی میشم ...کاش اون روزا رو هم بتونم کنترل کنم من بچه دارم به خاطر آرامش خودم و بچه هام باید خودم آروم بشم ..

من قصدم اینه به خودم برسم لذت ببرم از زندگیم ..حالا چه شوهرم باشه چه نباشه ما عاشق هم بودیم گاهی بعداز ۸ ماه میگم باور نمیکنم شاید اشتباه میکنم ...

خلاصه اونا یه اشتباه کردن و ما هرروز داریم چند اشتباه میکنیم اونا یه ضربه زدن ما هزار ضربه به خودمون میزنیم ..

عزیزم جور دیگه بهش نگاه کن ....بخشش برای خودت بهتره..

من وقتی ازش متنفر باشم از درون داغون میشم اما وقتی دوسش دارم خودم آرومم....تا وقتی خطای دوباره نکرده خوش باش ..اگه تکرار کرد برووو

آدم یبار به دنیا میاد خودتو عذاب نده عزیزم

خدابرای هرکسی اونقدر وجود داره که اون به خداایمان داره
عزیزم منم درد کشیدم من ۸ ماه پیش سوختم اما دارم کنار میام آدمیزاده دیگه ،یا باید بزاریم و بریم یا با ...

چقدر عالی توضیح دادین.چقدر انرژی مثبت قدرت ❤❤❤❤❤

شما با خرید از فروشگاه های بزرگ یک ویلا بر ویلاهای صاحبان سرمایه اضافه سوپرمارکت های کوچک رو ازبین میبرید.حق انتخاب با خودتان
2738
کاملا شبیه منی،.... مرد سربه زیر و چشم پاک یهو با چند تا زن چت و شوخی و من اون شب که دیدم تو گوشیش خ ...

چندساله ازدواج کردی؟بچه داری؟منم پیر شدم سالهاست دارم زجر میکشم ولی من از خدا میخوام بمیره تا کمتر زجر بکشم.منی که بیشترازهرکسی بش اعتماد داشتم روح و روانمو نابود کرد ازخدا میخام بهددرد من بیفته 

منو تقریبا تو وضعیت شمام با این تفاوت که شوهرم من گناهش اصلا به چشمش نمیاد و میگه کاری نکردم که اینقد گندش میکنی فقط تماس تلفنی بوده حالا عوضی که من قهر باشم اون الان ۵روزه باهام سرسنگینه و تو روم نگاه نمیکنه

من سیزده ساله دارم تحمل میکنم همین ماه رمضان که گذشت دیگه بخشیدم.. تمام این سالها زجر کشیدم.. هی تکر ...

بچه داری؟

من تازه بعدعروسی فهمیدم چ گوهی خورده به خودشم گفتم حق نداری اسم بچه بیاری .خودت چ گوهی هستی بچت بخاد چی بشه.ازینکه ازش بچه داشته باشم وحشت دارم خدا اونروزو نیاره ازش بیزااارم 

تقریبا ۲ سال پیش ۵ ماه منو به خاطرش کسیکه قابل مقایسه باهام نبود عذاب داد اونقدر گفتم حرف گوش نکرد بدتر چسبید بهش البته ارتباطشون چت و مکالمه حرفهای عادی بود ولی خب اصلا لزومی نداشت اونو به من ترجیح میداد چند وقتیه آرومم اوایل انگار جنون شده بودم اونقدر گریه کردم از خدا کمک خواستم یه صبری خدا بهم داد یادم نرفته ولی خیلی آرومم اون زنم سپردم بخدا شوهرم زیاد گفت ببخشید و اشتباه کردم زندگیمون ۱ سال جهنم بود اونقدر غصه خوردم خونریزی کردم الان از اعصاب تیروئید دارم 

من از مجردی افسردگی داشتم بخاطر مشکلات خانوادگیمون بعدشم متوجه چت ها و دلبری یه زن برای شوهرم شدم ...

بچه نمیارم تا ابد نمیخوام یه موجود بی گناهو تو این زندگی سمی بیارم 

بچه نمیارم تا ابد نمیخوام یه موجود بی گناهو تو این زندگی سمی بیارم 

آخخخخخ کاش میشد به عقب برگشت 

ای کاش فهم تو رو من ۷ سال پیش داشتم

کاش کاش....

علما و منتقدین نی نی سایتی 😏، من نظرات شخصیم برای تاپیک کاربرها مینویسم مخالفین ریپ نزنید با تچچچکر
2706