2737
2739
عنوان

یه بغض سنگینه داره خفم میکنه بعدکلی گریه هنوزم هست

| مشاهده متن کامل بحث + 3164 بازدید | 207 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مادرم میگفت جنازتورودوشش نمیزارم ولی من میدونستم که اگه همه دنیا جلوم باشن حریف من نمیشن اما اون پشت ...

قول ازدواج بهم داده بود حرف بچه هامون زده بودیم حتی میگفت دخترم ب تو بره ...من براش این همه کار کردم این همه کار آخه همه نوشتن ما واسه شوهرمون نمی‌کنیم تو کردی ...میدونم چون ب مامانم گفتم ازم متنفره 

من هنوز عاشقشم ک قلبم داره میگیره نمیدونم واسه کدون دردم گریه کنم خدا چرا خدا چرا حداقل یه درد بهم میدادی من چرا هنوز دوسش دارم خدا کجایی خدا من هرجا بگم تخریب میکنن

مادرم میگفت جنازتورودوشش نمیزارم ولی من میدونستم که اگه همه دنیا جلوم باشن حریف من نمیشن اما اون پشت ...

دقیقا

من جلو همه وایستادممممم

ولی دیدم عه

اون خودش عوض اینکه کنارم باشه

روبه روم وایستاده باهام‌میجنگه

2731
اره معمولا هستم گل ون اخر شب که میشه غم دنیا میریزه تو دلم

من الان دارم بدترین روزام رو سپری میکنم ازم هیچی نمونده کاش فقط قلبمو زخمی کرده بود 

الهی عزیزم خدا کمکت کنه 

من کسیو ندارم باهاش حرف بزنم میام اینجا

قول ازدواج بهم داده بود حرف بچه هامون زده بودیم حتی میگفت دخترم ب تو بره ...من براش این همه کار کردم ...

قول قرارا که همه کشکه اگه الان روبروت بودچی بهش میگفتی؟ دعوامیکردی؟

‌بغلم کن که هوا سوز فراوان داردبدن یخ زده ام حال پریشان دارد
دقیقا من جلو همه وایستادممممم ولی دیدم عه اون خودش عوض اینکه کنارم باشه روبه روم وایستاده باهام‌ ...

چقدر من ...من حتی داداشم شک بهم کرد ایقد داداشم غیرتی هست .من حتی رفتم واسه داداشمم بگم 

مامانم میگفت اگ میخاد بیاد خواستگاریت اشکال نداره چیزی نداره 

2740
دقیقا من جلو همه وایستادممممم ولی دیدم عه اون خودش عوض اینکه کنارم باشه روبه روم وایستاده باهام‌ ...

چقدر شبیه منی منوتازه بلاک کرد توابجی الان روبروت بودچی بهش می گفتی

منکه با عشقم ازدواج کردم اومدم بدبختی زندگی رو چشیدم  منم اون موقع از اینجور حرفا میزدم  ...

واقعا خوب حداقل حسرت بودنشونداری

قول قرارا که همه کشکه اگه الان روبروت بودچی بهش میگفتی؟ دعوامیکردی؟

اول دعوا میکردم گریه میکردم اما میگفتم بغلم کن بوسم کن ولم نکن بهش میگم چرا چجوری دلت اوند باهام اینکارو کنی تروخدا بغلم کن نرو

چقدر من ...من حتی داداشم شک بهم کرد ایقد داداشم غیرتی هست .من حتی رفتم واسه داداشمم بگم  مامان ...

ازدواج کردی؟

چقدر من ...من حتی داداشم شک بهم کرد ایقد داداشم غیرتی هست .من حتی رفتم واسه داداشمم بگم  مامان ...

اون چی ازدواج کرده؟

اول دعوا میکردم گریه میکردم اما میگفتم بغلم کن بوسم کن ولم نکن بهش میگم چرا چجوری دلت اوند باهام این ...

😭😭😭😭چرانفهمیدن رفتنشون چقدر ترسناکه چرا نمیفهمن 

2706