2737
2739
عنوان

چرا اینقدر معلم ناراضی داریم

| مشاهده متن کامل بحث + 5116 بازدید | 261 پست
نه عزیزم فرصت عقده گشایی بیشتر بت نمیدم، بیفت دنبالم کامنتامو بخون و تاپیکامو شخم بزن بلکه حدس بزنی ...

@niniyar_1    

@niniyar_2    

@niniyar_3    

@niniyar_5    

از صبح تا حالا تو این سایت چند بار قشر معلم کوبوندن هیچی نمیگید چرا

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درسته ولی خب معلم یبخاد یه چیز رو تو گوش بچه کنه چقدرررر سخته 

من امسال پسرم کلاس اوله واقعا درک میکنم معلما رو و سختیه کارشون من نابوددد شدم پا پسرم

فقط 1 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بابت هدیه ی زیبایی که بهم دادی   ۱۲٫۶٫۱۴۰۲ بی بی چکم مثبت شد
سه تا یک ساعت و نیم در روز (چهار و نیم ساعت در روز) میرید سر کلاس شنبه تا چهارشنبه اونم هفت ماه در س ...

ایام کرونا حتی یک روز کارمندا رو تعطیل نکردن حتی شیفت بندی هم میکردن اداره ی ما میگفت باید بیاید بعد از ۲ سال  که مدارس حضوری شد معلما توی مترو میترسیدن کرونا بگیرن و شاکی بودن

یالله یا کریم یا أول یا آخر یا مجیب 💚 لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين
2731

منم گرافیستم شرکت خصوصی.ساعت کاری8 ساعت .البته من خیلی زیاد میتونم دورکار باشم یا فریلنسر باشم.ولی مجبورم فعلا برم شرکت.تازه شغل من جوریه که مشتری هزار بار طرحی که زدم رو ویرایش میخواد و اعصابم نابود میشه.تازه شرکتای خصوصی نه بیمه درست حسابی دارن نه هیچ مزایایی.هر شغلی سختیای خودشو داره نباید با بقیه درگیر شد.تازه درامد شغل من میتونه 5 برابر معلمی باشه .اخه نمیدونم چرا فکر میکنن حقوق معلمی خار تو چشم بقیه است.کسی توهین نمیکنه بهشون ولی هرروز تاپیک معلما هست.عجیبه.خیلی مشاغل سختتر با شرایط پایینتر تو جامعه هست هیچکس گله نمیکنه

انقدر بدم میاد هرچی میشه هی نی نی یارو صدا میکنید. متنفرررررم. گزارش زن های همیشه در صحنه هم دلم میخواد تک تیر بزنم بهشون
تاپیک زدم نظرمو گفتم شمام تاپیک برن نظرتو بگو

خب شغلتون چیه منم نظرم راجبت بگم

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 
2740
والا پنج ماه نمیرن خرداد امتحاناته ۱۵ روز عید +روز تعطیلات مختلف پیش بینی نشده

دوست عزیز من معلم نیستم خانوادم هم معلم نیست ولی قشر معلم باید رفاه داشته باشه واقعا سطح رغاهشون پایینه 

آموزش و پرورش پایه ای ترین رکنه بچه هامون باید تو سیستم درست آموزش ببینن این هم مستلزم اینه که معلم‌ها حقوق درست و حسابی داشته باشن چرا یه معلم مرد باید حقوقش 7 8 یا 9 تومن باشه 

با سی تا دانش آموز 

بنطرم برای اینکه یه کشور پیشرفت کنه باید به معلم ها بها بدیم 

البته نه به معلم‌های سهمیه ای 

معلمای واقعی 

اگه به دوره کرونانگاه کنیم می بینم یک مادر واسه درس دادن بچه توی خونه چقدراذیت میشد فقط بایکی ولی مع ...

عزیزم مادران محترم روش تدریس بلد نبودن که فرهنگیان خیر سرشون آموزش تدریس دیدن و باید مهارتش رو بلد باشن

یالله یا کریم یا أول یا آخر یا مجیب 💚 لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين
سه تا یک ساعت و نیم در روز (چهار و نیم ساعت در روز) میرید سر کلاس شنبه تا چهارشنبه اونم هفت ماه در س ...

از ۷تا ۲و ده دقیقه ست

بقیه مشاغل وسطش استراحت ندارن

منطق میباره از کلامت بقیه کارمندا بکوب کار میکنن

قدیمام سریع میرفتن معاون میوردن بچه ها رو ادب کنن. شما ازونا نشو

نه من خودم با ادم بدا میجنگم 😁

دوست عزیز من معلم نیستم خانوادم هم معلم نیست ولی قشر معلم باید رفاه داشته باشه واقعا سطح رغاهشون پای ...

دقیقاا موافقم منم هیچ‌فامیل نزدیک معلم نداریم بخام دفاع کنم

فقط 1 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بابت هدیه ی زیبایی که بهم دادی   ۱۲٫۶٫۱۴۰۲ بی بی چکم مثبت شد