2733
2734
عنوان

کمک کنکوری🐁

| مشاهده متن کامل بحث + 183 بازدید | 27 پست
نهایی یا کنکور اخرش

واسه شیمی و فیزیک ی فیلم باشه ک بعدش بتونم تستم بزنم 

- خدایا ما به دیدن معجزه‌ های تو در لحظه‌های نا امیدی ، سخت محتاجیم . 🌱🤍﮼‌
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
زبان مفتون  شیمی مصلایی ریاضی کرمی فیزیک شمیدم زبان ران و یحیوی خوبن ولی بیشتر زبان ران چون ...

از صفر میگ مفتون؟ 

- خدایا ما به دیدن معجزه‌ های تو در لحظه‌های نا امیدی ، سخت محتاجیم . 🌱🤍﮼‌

زیست :حنیف عظیمی

ریاضی: معین کرمی 

فیزیک:یحیوی 

شیمی :اقاجانی و بابایی خوبن ولی مطمئن نیستم دوره نهایی دارن یا نه ( تاملند )

خدافظ‌همیشه‌زخم‌ِ‌بازه‌من:)           هشتِ،آبـان𝟑>    
سیب ترش فیلماشم با هر مبلغی میتونی اشتراک ماهانه بگیری حتی۲۰هزارتومن و تدریساشم واسه نهایی واقعا‌ ...

ریاضی و زیستش قوی نیس به نسبت رقبا...

مخاطبم فقط و فقط استارتره توی تاپیکی کامنت میزارم برای استارتره..پس مزاحمم نشو ... توی این سه سالی که سایت بودم کلی خانم بد دهن دیدم که فقط بلدن به آدم بپرن و واقعا این یه درد بزرگه برای جامعه ما.پس مزاحم نشووووو نشوووو نشوووو نظرت مخالف نظرمه با نظرم مشکلی داری رد شو لطفا ... ای تو امان هر بلا..ماهمه در امان تو...❤. دوست داشتین بگین به نیت حاجتتون صلوات بفرستم❤
2740

شیمی فقط فراهانی کسی به پاش نمیرسه

مخاطبم فقط و فقط استارتره توی تاپیکی کامنت میزارم برای استارتره..پس مزاحمم نشو ... توی این سه سالی که سایت بودم کلی خانم بد دهن دیدم که فقط بلدن به آدم بپرن و واقعا این یه درد بزرگه برای جامعه ما.پس مزاحم نشووووو نشوووو نشوووو نظرت مخالف نظرمه با نظرم مشکلی داری رد شو لطفا ... ای تو امان هر بلا..ماهمه در امان تو...❤. دوست داشتین بگین به نیت حاجتتون صلوات بفرستم❤
زیست من فقط با عمارلو کنارمیام لحن بیان تاکید و تایید رو مسئله مهم جزوه عالی

شعبانی شاکری هم خوبن