2733
2734
عنوان

چرا اینقدر معلم ناراضی داریم

| مشاهده متن کامل بحث + 5153 بازدید | 261 پست
خیلی موافقم داعما طلبکارن و ناله میکنن  حقوقشون کم هم باشه خودشون خواستن خب

مگه به شما ناله میکنیم 

به وزارت خونه خودمون معترضیم شما چرا ناراحتی؟؟؟؟؟

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
انتظار دارن بقیه بگن وای بمیرم برات چقدر کار میکنی 

نه انتطار داریم دست کم توهین نکنید 

هر وقت این برخوردا رو میبینم اصلا دلم نمیخواد دیگ سر کلاس برم 

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 

با همتون کار ندارم .

با یه عده که دیدم سواد ندارن . واقعت هم نداشتن به زور دیپلم براشون جور کردن الان معلم هستن . و حقوق میگیرن .

قبلنا میگفتم حرومشونه . سواد ندارن اما حقوقشو میگیرن شدن معلم . 

الان میگم  وای چه سخته .   خیلی سخته ‌   سرو کله زدن با بچه ها .   الانم والدین بهتر میدونید که چطور رفتار میکنن 

بچه های بی تربیت بی ادب هم وجود دارن که پدرو مادراشون میگن  بچه ما تا حالا کسی رو نزده وای باادبه وای فلانه . .

یه بار خودم میخواستم با والدین بچه  درگیر بشم جای معلم .

خودم معلم نیستم بچه  مدرسه ای هم ندارم . اما دیدم که واقعا سخته 

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
2740
آها خیلیم گوش میکنن بهتون آخه

گوش بده یا نده چه ارتباطی به شما داره؟

وزیر برادر شماست؟

خب نرو /: التماس کردن بهت که بری؟

دوست دارم برم 

شما شاغلی؟

ن برادر شماست قطعا انقدر حق به جانبید

خیر نسبتی با من ندارن ولی شما خیلی ناراحت اعتراض مایید

حق به جانبم چون حق با منه 

استارتر چرا خودت نگفتی شغلت چیه؟؟؟

نظرتو راجب ما گفتی بزار ماهم بگیم خب😁

یه سوال:

شما وقتی میری خونه کارای اداره رو انجام میدی؟ب ارباب رجوع توی ساعاتی غیر اداری پاسخگو هستی؟

ما معلما طرح سوال و تایپشو توی خونه انجام میدیم، تصحیح برگه رو توی خونه انجام میدیم، نمراتو توی خونه وارد سیستم میکنیم(سالهاست نمرات نوبت باید توی سایت وارد بشن)جلساتمون خارج از وقت اداری هستن،در برنامه ی شاد ۲۴ ساعت شبانه روز پاسخگوی دانش آموزان و والدین هستیم

و از همه مهمتر با روح و ذهن افراد سرو کار داریم

البته در مملکتی که ارزش علم و دانایی پایین باشه طبیعیه که به معلم و معلمی دید خوبی وجود نداشته باشه

آرزو میکُنم حالِت مثـِ ذاتِت باشه😊
2706