2737
2734

قرارع  من طلا بدم شوهرم مامان بابا هم ۲۰۰ تومن پول بدن شوهرم خونه بخره مامان بابا گیر دادن ۶ دنگ رو بهش بگو بزنه به نام تو چون شوهرم ی خونه دیگ هم داره اون بنام خودشه و میگن ۳ دنگ خونه هم مهریته باید اینو ۶ دنگ بزنه به نامت الان من گیر دادم به شوهرم ک باید به نامم کنی و شوهرمم الان میگ اصن به نامت نمیکنم اگ هم بکنم سه دنگ بیشتر بنامت نمیکنم....من چیکار کنم از دست اینا به پدر مادرم چی بگم به شوهرم چی بگم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
خب اره فک کنم ولی کلا اسم مهریه رو بیاری شوهرا ناراحت میشن انگار بهشون اطمینان نداریم

ببین من یبار مامان باباش کلاه سرم گزاشتن دیگ هم من هم مامان بابام نمی‌خوایم کلاه بره سرمون واسه اینه

ببین من یبار مامان باباش کلاه سرم گزاشتن دیگ هم من هم مامان بابام نمی‌خوایم کلاه بره سرمون واسه اینه

آها به نظرم ریزه ریزه باز همین سه دونگو بزنه خوبه بقیشم بعدا به اسم مهریه

جواب مامان بابامو چی بدم همش میگن کوتاه نیا باید همش به نام تو بشه 

بین خودتون و همسرت بد میشه.

از کجا معلوم دنیا هزار تا چرخ میخوره.

مرد شما اگه خدایی نباشه و یه وقتی تو زندگی بهتون بگه مهریه ات رو دادم برو. یا یه اتفاق دیگه خوبه؟

ببین مرد ایرانی جنبه اینکه بگی به جای مهریه ام بده . نداره

اللهم صل علی محمدو آل محمدوعجل فرجهم به حق زینب کبری 

سعی کن مخشو برنی به نامت کنه همه رو.

اگر سه دنگ به نامت زد حداقل فاکتور طلا و واریزی پول هم نگهدار که یه موقع فکر نکنه مهریتو داده. ا

الان من این یه دنگ رو بگیرم جدا از مهریم حساب میشه؟

چه ربطی به مهریه داره این وسط

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
2706