2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سه

تو مهریه ات سه دنگ خونه نوشتی؟؟ولی یه دنگ که حتمااا باید بنامت بشه چون طلا و دویست میلیون پول دارید میدین به نظرم بحث نکن ببین همین سه دنگ و بگیر بقیه اشم مال خودته شک نکن حالا شوهرت نمیخواد فرار کنه که 

درخواست دوستی رد میکنم 
2731
تو مهریه ات سه دنگ خونه نوشتی؟؟ولی یه دنگ که حتمااا باید بنامت بشه چون طلا و دویست میلیون پول دارید ...

آخه من می‌دونم مامان بابام این وسط ناراحت میشن از دست شوهرم اینو چیکار کنم 

آخه من می‌دونم مامان بابام این وسط ناراحت میشن از دست شوهرم اینو چیکار کنم 

مامان بابا به من میگن به شوهرت نگو ک ما بهت میگم ولی همه خونه به نامت بزن الان شوهرم به نامم نکنه مامان بابام ناراحت میشن ک گوش نداده به حرفم 

چون یه دنگ خونه توی مهریم دارم نمی‌خوام این ۳ دنگ جزو مهریم حساب بشه 

با چه شرطی قید شده؟

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
2738
متوجه منظورتون نشدم 

ببین ملک در مهریه (در سند ازدواج) با وجود شروطی هست ، مثلاً آدرس ملک یا ملکی که فلان باشد ، توو سند ازدواج روی هوا نمینویسن ۱ دانگ خونه ، ۱ دانگ خونه که چی باشد؟

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی