2737
2739

هر کی به من رسید نفر قبلی یه کاری کرده بود عشق یادش بره یا  اگه هم لوده مدتش کم بوده تاپیکهای قبلم هس خانواده نزاشتن. گاهی فک میکنم  این کسایی ک دورمن و عاشقشون میشن و اونا محل نمیزارن چرا واقعااااااا ‌و حالا من یه بار از ته دلم برای یکی مردم  و اون حتی به کتفشم نبود.     فقط آرزومه یه نفر همونطوری ک من اونا دوس داشتم دوسم داشته باشه :)))))))

اگر منو تو یه تاپیک دیدین  یه دوتا فش بدین برم بشینم سر درسم آدم بشو نیستم      از سال ۹۸ با سایت اشنا شدم   دنیای عجیبیه نی نی سایت 😅   🤭      اوضاع خیلی بی ریخته    تو ک تا اینجا اومدی  برای قبولیم ی صلوات بفرس برام 🙃 

وقتی بدست میاری که دیگه بهش فک نکنیو برات مهم نباشه کسی عاشقت میشه یا نه

🌳🌻«إِلَهِی کَیْفَ أَدْعُوکَ وَ أَنَا أَنَا وَ کَیْفَ أَقْطَعُ رَجَائِی مِنْکَ وَ أَنْتَ أَنْتَ إِلَهِی إِذَا لَمْ أَسْأَلْکَ فَتُعْطِیَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَسْأَلُهُ فَیُعْطِینِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَدْعُکَ [أَدْعُوکَ]فَتَسْتَجِیبَ لِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَدْعُوهُ فَیَسْتَجِیبُ لِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَتَضَرَّعْ إِلَیْکَ فَتَرْحَمَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَتَضَرَّعُ إِلَیْهِ فَیَرْحَمُنِی إِلَهِی فَکَمَا فَلَقْتَ الْبَحْرَ لِمُوسَی عَلَیْهِ السَّلامُ وَ نَجَّیْتَهُ أَسْأَلُکَ أَنْ تُصَلِّیَ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ وَ أَنْ تُنَجِّیَنِی مِمَّا أَنَا فِیهِ وَ تُفَرِّجَ عَنِّی فَرَجاً عَاجِلاً غَیْرَ آجِلٍ بِفَضْلِکَ وَ رَحْمَتِکَ یَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِینَ.»🌸☘️🌼
وقتی بدست میاری که دیگه بهش فک نکنیو برات مهم نباشه کسی عاشقت میشه یا نه

ولی من الان نیاز به اون آدم دارم :))

اگر منو تو یه تاپیک دیدین  یه دوتا فش بدین برم بشینم سر درسم آدم بشو نیستم      از سال ۹۸ با سایت اشنا شدم   دنیای عجیبیه نی نی سایت 😅   🤭      اوضاع خیلی بی ریخته    تو ک تا اینجا اومدی  برای قبولیم ی صلوات بفرس برام 🙃 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

زمانش برسه اونم وارد زندگیت میشه

ادم مناسب زمان مناسب میاد

لحظه ای آرامش رو بامن تجربه کن🌱🌌 شفای روح ، ساحرشب هستم ▪︎ از قبول درخواست های دوستی برای حس۶ معذورم ، سرفرصتی مناسب تاپیک آخرم سوالتون رو مطرح کنید پاسخ داده میشه 🤍🌊 احترام خط قرمز منه پس درست صحبت کنید❗ مشاوره فقط در حد تجربه 🌿خوشحال میشم کمکی کنم [تویی که تا اینجا خوندی ،بدون میاد روزهای خوب، پس سخت نگیر زندگی را🦋] موزیک انرژی بخش پیشنهادی : انرژی مثبت_علی زیبایی✨❄
هیییی خواهرمن سه سال عمرم گذاشتم برای دوست پسرم اون یکی دیگ خواس

منم چهارسال گذاشتم   

2738
ولی من الان نیاز به اون آدم دارم :))

مثلا یه سال دیگه نیازی نداری؟

🌳🌻«إِلَهِی کَیْفَ أَدْعُوکَ وَ أَنَا أَنَا وَ کَیْفَ أَقْطَعُ رَجَائِی مِنْکَ وَ أَنْتَ أَنْتَ إِلَهِی إِذَا لَمْ أَسْأَلْکَ فَتُعْطِیَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَسْأَلُهُ فَیُعْطِینِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَدْعُکَ [أَدْعُوکَ]فَتَسْتَجِیبَ لِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَدْعُوهُ فَیَسْتَجِیبُ لِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَتَضَرَّعْ إِلَیْکَ فَتَرْحَمَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَتَضَرَّعُ إِلَیْهِ فَیَرْحَمُنِی إِلَهِی فَکَمَا فَلَقْتَ الْبَحْرَ لِمُوسَی عَلَیْهِ السَّلامُ وَ نَجَّیْتَهُ أَسْأَلُکَ أَنْ تُصَلِّیَ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ وَ أَنْ تُنَجِّیَنِی مِمَّا أَنَا فِیهِ وَ تُفَرِّجَ عَنِّی فَرَجاً عَاجِلاً غَیْرَ آجِلٍ بِفَضْلِکَ وَ رَحْمَتِکَ یَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِینَ.»🌸☘️🌼

منم دقیقا عین توئم...

با ۲۸ سال سن هنوز عشق دو طرفه و درست و خسابی تجربه نکردم. تو سن های پایین ترم که بودم، هر کسی به ما می‌رسید یا هول بود و عاشق همه، یا متاهل بود، یا به قول تو از یه نفر دیگه شکست عشقی خورده بود، یا درونگرا بود و جرئت بیان نداشت... نبود که نبود که نبود

مثلا یه سال دیگه نیازی نداری؟

ن  من تو این دوره ک تحت فشارم میخام یکی کنارم باشه

بخاطر اینکه با پخته ها وارد رابطه نمیشید ، بخدا عشق و این چیزا تو سن پایین کشکه ، من الان ۲۶ سالمه به ۲۰ سالگی خودم میخندم که بخاطر اون میرفتم زیر پتو عرررر میزدم موهامو میکشیدم ، الان انقد خوبه حالم ، نه منتظر شب بخیر کسی ام ، نه دلواپس اینکه کسی بهم خیانت کنه ، تمرکزم گذاشتم رو خودم ، الان مث گذشته نیس دوس داشتنا ، باید صبر کنی یکی عین خودت تو راهت قرار بگیره، هرچی دست و پا بیشتر بزنی فقط بدتر میشه 

برا حاجتم یه صلوات میدین ؟! ⁦❤️⁩🙂
منم دقیقا عین توئم... با ۲۸ سال سن هنوز عشق دو طرفه و درست و خسابی تجربه نکردم. تو سن های پایین ترم ...

مجردی ؟ 

این خیلیییی بده  ولی خوب من آدم  مودی همین الان دلم میخاد ولی بعدش دیگ درخواست هیچکس و قبول نمیکنم :) 

خودمون عاشق خودمون میمونیم

بخاطر اینکه با پخته ها وارد رابطه نمیشید ، بخدا عشق و این چیزا تو سن پایین کشکه ، من الان ۲۶ سالمه ب ...

اتفاقا یکی از ملاکام همینه ولی خوب کو آدمش؟؟؟؟ همه پسرا شدن بچه ننه 

2706