2733
2734
عنوان

شما نظرتون راجب چنین پسری چیه؟

150 بازدید | 14 پست

بنظرتون روی پسری که توی یه شرایط و بحثی که پیش اومد بهتون بگه تو چقدر پررویی یا اینکه اگه میدونستم اینجوری یه کلمه هم باهات صحبت نمیکردم و اینجور حرفا، میشه برای ازدواج حساب کرد؟ 

اینم بگم که همه جوره ادعای عاشقی میکنه اما بنظرم در حد حرفه چون بهش گفته بودم احترام خیلی برام مهمه و اینکه هربار هم میخوام فاصله بگیرم با هزار تا پیام و تماس و ... نمیذاره خواهش میکنم راهنماییم کنیم خیلی ذهنم درگیره😔

سوال دیگه ای هم راجب شرایطمون دارید بپرسید جواب میدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خو اخه باید ببینی چی شده که این حرفا رو زده از رو هوا که نمیاد بگه چقد پررویی

قضیه ش مفصله اما میخواست یه اطلاعاتی رو یادداشت کنه منو از یه جا اورد با یه لحن دستوری گفت اطلاعاتش رو بنویس منم گفتم خودتون نمیتونستید سر همین بحثمون شد و این حرفا زد

باید بیشتر توضیح بدی

قضیه ش مفصله اما میخواست یه اطلاعاتی رو یادداشت کنه منو از یه جا اورد با یه لحن دستوری گفت اطلاعاتش رو بنویس منم گفتم خودتون نمیتونستید سر همین بحثمون شد و این حرفا زد

2740
حرف اونقد بدی هم نزده موقع عصانیت که حلواخیرات نمیکنن

نمیدونم چجور بگم اما رل نیستیم ایشون خواستگاری کردن و من گفتم شرایطش رو نداریم گهگاهی صحبت میکنیم اونم محترمانه وقتی توی این شرایط چنین حرفایی بزنه بد نیس؟

چرا اینارو گفت؟

حرفش زیاد بد نبود خب اون لحظه عصبی بوده دیگه. اگه دائم اینطوریه بحثش جداس

ن دائم اینجور نیست حتی بعدش کلی پیام داد جوابش ندادم تا سر یه موضوعی دوباره سرسنگین صحبت میکنم اما انگار تو برزخم نمیتونم تصمیم بگیرم همش میترسم که بعد بدتر بشه😔😔

نمیدونم چجور بگم اما رل نیستیم ایشون خواستگاری کردن و من گفتم شرایطش رو نداریم گهگاهی صحبت میکنیم او ...

اگ شما همیشه احترامشونگه میداری بی ادبی نمیکنی و رسمی حرف میزنید زشته درغیراین صورت نه

خدای مهربونم رضامو واسم نگه دار خب؟؛) 🌚❤
قضیه ش مفصله اما میخواست یه اطلاعاتی رو یادداشت کنه منو از یه جا اورد با یه لحن دستوری گفت اطلاعاتش ...

خب بهش بگو بخاطر این رفتارت ناراحت شدم

عذرخواهی که کرد باز ببین این کارو تکرار میکنه یا نه

2706