2737
2734
عنوان

میخوام امشب خودکشی کنم راحت شم

774 بازدید | 70 پست

من  یه خواهر برادر دارم پدرم  کار افتاده هست مادرم دستش کیست درآورد نتونست کارکنه صبح تا شب اشبزی میکنم بچه ها راه میندازم مریض داری میکنم دوتا بچه رو با اعتماد به نفس تربیت کردم مادرم زن ساده ای برای همین رو بچه مسلط بودم من چند سال پیش زد تصادف کردم پام آسیب دید دوست پسرم که خواستگاری اومد ولم کرد کم نیاوردم درس خوندم دانشجوم دولتی خلاصه بعد عمل مثل گاو شدم چاق خیلی چاق ۹۸ تا ۱۰۰ کیلو وزنم هست با این گرونی دخل خرج نمی خونه خسته ام فامیل پولدار پدریم کمک نمیکنن من انتظاری ندارم بهم میگن چاق فلان ظهر یه تایپیک راجبش گذاشتم خلاصه دوستم گفت شرکت دامداران میگه نیرو میخواد فامیل پدر فهمید گفتن شبیه شرکی نمیتونی شما خیلی هاتون گفتید مهم نیست برو جلو سرکار منم زنگ زدم دوستم گفتم میام شماره کار فرما اونجا داد زنگ زدم، شرایطم توضیح دادم گفتنم یه تنه جلوی ۴ تا ادم کار میکنم گفتن کار سنگینه شما اضافه وزن داری نمیتونی خیلی ناامید شدم ره نظرم بهتر تموم کنم یه چاق خراب به چه دردی میخوره حتی عرضه کار ندارم دیکه گم اوردم خودکشی کنم دیگه نمیتونم به عزیزانم فکر کنم تا الانم برای اونا صبر کردم ای کاش خدا یکم منو دوست داشت دیگه تموم شه امشب 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

الان جدی هستی؟؟؟؟ واقعا جدی ای؟؟؟ با این همه  موفقیت تو زندگیت اونجاها که دست خودت بوده دیوونه ای مگه اصلا به خودکشی فکر کنی؟؟

ببین منو،اگه تو نمی‌فهمی که نباید خودتو تحقیر کنی، به جهنم، ولی بهت اجازه نمیدم کشورمو تحقیر کنی، اینجا 🤍⁦❤️⁩ایرانه⁦❤️🤍⁩،⁦ یادبگیر بهش احترام بذاری.   ✨به قول حاج قاسم✨ «وقتی صحنه نابخردانه آن نادان را در آتش زدن پرچم ایران دیدم خیلی دلم سوخت. گفتم ای کاش به جای پرچم، من را ده بار آتش می‌زدند، به جای تصویر من. چون ما برای نشاندن پرچم بر سر قله ده‌ها شهید دادیم تا بتوانیم این پرچم را سرافراز و برافراشته نگه داریم»

عزیزم به این فکر کن که خانواده ات خواهر و برادرهات بعد تو چی به سرشون میاد اونا که جز تو کسیو ندارن تنها دلخوشی خانوادت تویی دستت رو بزار روی زانو یا علی بگو رژیم بگیر باشگاه برو هم برای روحیه ات خوبه هم لاغر میشی قید همه فامیلام بزن بدرد که نمیخورن فقط زخم زبون زدن بلدن

مردم هرگز خوشبختی خود را نمی‌شناسند اما خوشبختی دیگران همیشه جلوی دید آنهاست  به داشته های خود عمیق تر نگاه کنید   

تو فکر میکنی بری اون ور

حلوا خیرات میکنن؟

معنی ابد و میدونی؟

خودکشی یه پشیمونی که تا ابد ادامه داره.

این دنیا فانی زود تموم میشه

در ضمن کسایی بودن که شرایطشون بدتر از تو بوده

از فرش اومده به عرششش

خودتو و نباز دختر

معنای کلمه قوی خوده تویی من مطمئنم

2706