2733
2734
عنوان

بهترین خواستگارتان چکاره بوده همسرتون الان چکارست😁

| مشاهده متن کامل بحث + 3767 بازدید | 129 پست
همسرت چقدر میگیره مگه؟ تحصیلاتش چیه؟ ما راضی هستیم چون خونه داریم اگه مستاجر باشی اره کم میاری ولی ...

اصل دریافتیش از امسال ۲۲ 

لیسانس داره

ما خونه نداریمم ای خدا🥹 به نظرت با شرایط ما میشه پیشرفت کرد تو زندگی منم حقوقم بین ۱۰ تا ۱۲ از امسال میشه

ترس نداره تنهایی؟ من دلم نمیخواد،شبای شیفتش برم خونه کسی  فعلا عقدیم ولی از تنها بودنم خیلی م ...

نه اصلااااا میشه دیگه جزئی از زندگیت قبل از دنیا اومدن پسرم شبا تا دیروقت تلویزیون روشن میذاشتم تا خوابم ببره ولی الان نه پسرم شب بخوابه من همخ لامپ هارو خاموش میکنم کنارش دراز میکشم عادت میکنی عزیزم نگران نباش

❤خـدای‌قشنگم گشایشی ایجاد کن برای دلهایی که با بغض صدایت میکنند🌱
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

داری تو پول شنا میکنی الان؟؟😂😂

😂تا خرخره تو چک و قرض  و حماقت های شوهرم که همیشه خدا ب بادمون داده نمونش اینکه الان مستاجریم

پسر قشنگم با امدنت زندگی مامان رنگ و بوی بهشت گرفت🩵
2731
اصل دریافتیش از امسال ۲۲  لیسانس داره ما خونه نداریمم ای خدا🥹 به نظرت با شرایط ما میشه پیشرف ...

خب خوبه که دختر چون خودتم شاغلی به نظر من دریافتی حقوق خودتو شوهرت خوبه چون خودت شاغلی ایشالله خونه هم میخری گلم

خواستگارام اکثرا بیکار و بی پول بودن . یکیشم اصلا نمیگفت شغلش چیه ، حقوقش چقدره 😐

مجردم ، شانسم اصلا خوب نیست 

قیافه و تحصیلات و خانواده ی خوبی دارم ولی همش آدمای بدردنخور جلو میان 

😂تا خرخره تو چک و قرض  و حماقت های شوهرم که همیشه خدا ب بادمون داده نمونش اینکه الان مستاجریم

عه جدی میگی؟

شوهرت ماشین با ماشین سنگین داخلی،کار میکنه؟یا خارجی؟

میگن هر ماشین ماهی حداقل ۱۵۰ کار میکنه ...درست میگن؟

2738
اونی که نمیگه حقوقش چقدره از همه بیشتر درمیاره

نه بابا یه پراید قراضه داشت 

فکر کنم اونم شغل ددست حسابی نداشت 

خیلی هم دروغگو بود ، یه حرفی اول خواستگاری زد ، آخراش حواسش نبود یچیز دیگه گفت 

خب خوبه که دختر چون خودتم شاغلی به نظر من دریافتی حقوق خودتو شوهرت خوبه چون خودت شاغلی ایشالله خونه ...

دریافتی شوهر شما چقدره

ما حدود ماهی ۱۱ ملیون وام داریم هنوز قسط وام ازدواج هم نیومده

دریافتی شوهر شما چقدره ما حدود ماهی ۱۱ ملیون وام داریم هنوز قسط وام ازدواج هم نیومده

من شوهرم ۲۷ میگیره 

تحصیلاتشم لیسانسه 

نگران نباش میگذره زندگی قسط و بدهکاری تو همه زندگی ها هست ایشالله که همیشه تنتون سالم باشه و دلتون خوش گلم

عه جدی میگی؟ شوهرت ماشین با ماشین سنگین داخلی،کار میکنه؟یا خارجی؟ میگن هر ماشین ماهی حداقل ۱۵۰ کار ...

نبابا چخبره ۱۵۰ تومن شوهرم داخلی کار میکنه نصف بیشتر کارکرد خرج خود ماشین میشه از لاستیک و بقیه چیز میزاش بگیر بره بعضی از معدن دارا و صاحب کاراهم با بدبختی پول میدن یماهه کارکرد شوهرمو ندادن هنوز  و البته بشدت شغل سختیه شب بیداری جاده شوهرم گاها یهفته میره میمونه بندر تو گرمای شدید اونجا  دردسر غذا حموم  نگرانی جاده کی میاد کی میره  

پسر قشنگم با امدنت زندگی مامان رنگ و بوی بهشت گرفت🩵
2706