2737
2739
از اون گلی ها منظورتون هست اون که باشعله کم باید بزاریم درسته ؟؟

سنگی ه 

تو مشهد زیاده

سنگش باید رگه نداسته باشه،با روغن دنبه اول ک خریدی چرب کنی بذاری ۱ روز تو افتاب ،برا درست کردن غذا اب داغ بریز توش و بذار رو شعله پخش کن،ابش خیلی خیلی کم بخار میشه و غذا توش خیلی خوشمزه میشه

برای همه غذاهایی ک اب دارن عالیه

سیرابی 

پاچه

خورشتا

سوپ

و.....

چشم از پنجره بردار....منجی در آینه است....گره اکثر مشکلات ما با کار کردن و قوی کردن عزت نفس و اعتماد ب نفس برطرف میشه،گوش دادن ب دوره های اپلیکیشن پرورش افکار امیر شریفی برای من بسیار کاربردی بود،توصیه میکنم گوش بدین حتما  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
کسی ک شاغله فقط میتونه درک کنه ما ب خاطر شرایطمون مجبوریم این شکلی غذا بخوریم غذا یه هفته فریز هم هی ...

شما کلا ادبیات گفتاربت جالب نیس!حالا به هرکسی ک  روی سخنته!

بنده خودم شاغلم و با برنامه ریزی درست تغدیه سالمم داریم

یکم در زمینه سلامای تحقیق کن،چون هم شدیدا فقر اطلاعاتی داری و هم پذیرای مطالب جدید ک نمیدونی نیستی! مطالبی ک از نظر طبی ثابت شدس و با ۱ سرچ در دسترسه!

چشم از پنجره بردار....منجی در آینه است....گره اکثر مشکلات ما با کار کردن و قوی کردن عزت نفس و اعتماد ب نفس برطرف میشه،گوش دادن ب دوره های اپلیکیشن پرورش افکار امیر شریفی برای من بسیار کاربردی بود،توصیه میکنم گوش بدین حتما  
2740
چه جالب  خب اگه مثلا حبوبات بپزم یا بادمجون کبابی فریزری کنم چطور؟؟ چون ما مرغ و گوشت رو هم فر ...

مرغ و گوشت ماده خام ن و خب چاره ای نیس

دیمه هرچی بتونی پواد فریزری کمتر بخوری برا سلامتیت بهتره ،مدیریتش سخته ولی ممکنه،مثلا بادمجون کبابی کن روی شعله پخش کن تو ظرف در دار بذار بمونه شب جدا کن تو یک رب میشه کشک بادمجون درست کرد

حبوبات پروتئینشون تغییر ماهیت میده با فریز شدن و عملا خاصیتی براش نمیمونه

یا سبزی قورمه سبزی رو بجای سرخ کردنو فریز کردن بشور خورد کن و خشک کن

جدی یعنی سوپاپش جدا میشه خرید ؟ کجا بخرم شاید ترسم ریخت لازم شد استفاده کنم 

ببین یسری مغازه ها هستن تعمیر میکنن زودپز مامانمو دو سه بار واسه تعمیر دادیم ما تو محل یه پرس و جو کن اگ برند خود زودپزت میدونی چیه زنگ بزن پشتیبانی

من فکر می کردم خشک شده خاصیتش میره 😄

ویتامینا ب هر حال از بین میرن ،اما مواد معدنی باقی میمونه

سرخ کردن باز میشه همون مواد پخته شده

بشوری رو ۱ پارچه بریزی تو محلی ک رفت و امد نیس یا رو اپن خشک میشه،من خودم با دسگاه خشک کن بدون حرارت فقط با باد خشک میکنم

اولا مواد غذایی که خیلی استفاده میشه بپز فریز کن بزار چون واقعا به درد میخوره بعدشم بستگی داره اگه صبح میری سرکار ناهار رو شب قبلش بپز بزار چون ناهار یا سر کاری یا خونه باشی خسته ای نمی تونی چیزی درست کنی بچه رو هم بنظرم پیش مامان و مادر شوهرت نزار چون بعد همش حرف در میاد دستش پرستار هم نگیر چون اعتماد نمیشه کرد به هر کی بهترین راه مهد کودک معتبر هست نگران بچه هم نباش خیلیم مستقل تر از بچه های دیگه میشه خونه رو هم هر شب مرتب کن نزار برای بعد که از سر کار میای بچه رو هم زیاد لوس نکن وقتی از مهد میاری چون بعد یه مدت گیر میده که مهد نمی‌رم برای مهد رفتنشم جایزه نگیر یه جوری رفتار کن انگار کار طبیعی هست اگه خدمت کار میگیری خونه رو مرتب کنه وقتی بیاد که خودت خونه ای چون دزدی خیلی زیاد شده 

اگه میخوای رابطه ات با شوهرت سرد نشه بعد اینکه کارت تموم میشه اگه اون سر کار نیس خودت لوس کن بزار بیاد دنبالت با هم برید بیرون و با هم حرف بزنید از هر چی ولی فقط حرف بزنید چون وقتی چیزای زیادی تو دلت باشه که نگفته باشی یهو جمع میشه و نمی تونی دیگه حرف بزنی و بینتون فاصله میوفته سعی کن اگه نتونست بعد کار بیاد دنبالت شب بعد خواب بچه ات یه فضای و دورهمی دونفره برای خودت و شوهرت درست کنی یا هم با بچه ات برید بیرون بگردید مونده یه دور دور کوچیک 

اگه وضع مالیتون خوبه یک سوم پولتو خرج خونه و خانواده کن اگه وضع مالیتون بده که نصفشو ولی هیچ وقت کم برای خودت نزار همیشه برای خودت احترام قائل شد و یه مقداری برای خودت کنار بزار و به وضع خودت برس 

2706