2733
2739

من مجردم بعضی تاپیکارو تو سایت میبینم تعجب میکنم مثلا طرف ازش در رفته دیگ میخواد بره بمیره

بابا این چیزا طبیعیه ک :///

چطور اونکارو انجام میدین و اوکیه و خجالت نمیکشین سر این چیزا خجالت میکشین

حالا منظورم این نیس طرف از قصد همچین کاری کنه ولی اگرم شد ک مهم نیس

فقط 7 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

وا باد معده زشته خب  

تصورشم  بهم زنه

حالا بایکی صمیمی نباید 

ت‍‌ت‍‌ل‍‌و میگه: در عالم هستی ، من وجود ندارد !! ما تنها ما می‌شناسیم...     خلاااص👑       سُکوت گاد تَرین لِوِل پُختگیه/گࢪگ.بآش.نزآࢪ.نسلت_بسۅزه💯📿                 #آࢪزۅ.باش.نہ_خاطࢪه👩‍🦯                  میگن علم بهتر است یا ثروت ولی کتابو مُفتی نِمیدن بِخونی؛)! 🤣💸🙃                                   یا مثل یه شاه راه برو یاجوری راه برو که برات مهم نیست شاه کیه با الاغ بحث نمیکنن ..سوارش میشن 🤙😹ه‍‌زارت‍‌‌ا روی‍‌‌ا ک‍‌ش‍‌‌ت‍‌‌ه م‍‌ی‍‌‌ش‍‌‌ه ت‍‌ا ی‍‌‌اد ب‍‌گ‍‌‌ی‍‌‌ری زن‍‌دگ‍‌ی روی‍‌ای‍‌ی ن‍‌ی‍‌‌س‍‌‌ت🦅 بم‍‌ن‍‌چ‍‌ھ رو ی‍‌اد ب‍‌گ‍‌ی‍‌ر ت‍‌ا ب‍‌ت‍‌وچ‍‌ھ رو ن‍‌ش‍‌ن‍‌وی   نبر صدا تو بالا برام لاتی پُر نشه .فاز عوض کن که منم از اون کانال درام. ایزی ایزی تامام تامام😏          گـ‌اهـے بـ‌ایـב باخـ‌ت تـ‌ا بُرב

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ی واای فلانی صدای گو.زمون شنید

خب شنید ک شنید

چیه مگه؟؟

یکی چن روز پیش تاپیک زده بود شوهرم فهمیده یکم بو عرق میدم و میگفت ابرومرفته  وواین حرفا

ادم با شوهرش راحت نباشه پس با کی باشه؟

حالا میگم منظورم این نیس ادم هپلی باشه و بو بده و این حرفا

ولی واس همه پیش میاد بالاخره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
2728
2740
چون باد معده یه نوع بی ادبی و بی احترامی میدونیم 😁😂 

از قصد باشه بی احترامیه ن اینک حالا در بره ادم بخواد خودکشی کنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40

دیگه خواهر راحت بودن با بی ادبی فرق داره

بوی بدن هم خب چاره اش دوشه

زشته دیگه ادم بدنش بو بده 

خجالت هم داره از تنبلی طرف البته

مریم خانم 💖 💞💖سرمو به سینه ات بگیر تا غم این دنیا از دلم بره 💗چه خوب که از تمام دنیا فقط تو مال منی 💗منو بهتر از خودم میشناسی 💓میخندی ولی من میدونم دلت خونه خسته ای💓بازم میخندی  تا غم اینروزا از دل من بره 🦋میخندم ولی دلم خونه برای شانه های خسته مرد زندگیم💊دلم خونه برای بی تابی نگاهت✨ دلم خونه ولی میخندم که بخندی❤ خدا رو شکر من و تو مال همیم از همه دنیا ❤میخندم ولی غم اینروزام کمتر نمیشه❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد ❤❤❤❤🇮🇷🇮🇷
ما اصلا نداریم اینطوری که میگی اینجا همه اکی هستند بنظر منم یک امر طبیعیه دیگه. من به شوهرم گفتم بعض ...

بالاخره این همه سال با خانوادمونم زندگی کردیم گاهی پیش اومده ولی از چشممون افتادن؟ ن هیچ وقت

بالاخره پیش میاد

خیلی سخت میگیرن زندگیو

1
5
10
15
20
25
30
35
40

مهم اینه طرفت کی باشه و تو میخوایی باهاش چجوری رابطه ای داشته باشی 

بعضیا با شوهراشون خیلی دوست ندارن صمیمی باشن چون میترسن بی احترامی شکل بگیره بینشون

سه ماه تا عقدم مونده یعنی میشه روزی برسه که بیام و بگم به خوبی و خوشی گذشت؟ 😍تموووم شد خدایا شکرت 1402/4/26 ساعت 4.20 یعنی روزی میرسه که بیام و بگم منو همسرم عاشقانه ترین و خدایی ترین زندگی رو واسه هم ساختیم؟ 🌱 دو سال و نیم از دانشگاهم مونده یعنی روزی میرسه که بگم دانشگاهمو با علم کافی برای کار کردن تموم کردم؟💉👩‍🔬ینی روزی میرسه خودم به درامد رسیده باشم و بشم یه دختر مستقل از لحاظ مالی؟ 🤑
دیگه خواهر راحت بودن با بی ادبی فرق داره بوی بدن هم خب چاره اش دوشه زشته دیگه ادم بدنش بو بده  ...

هر ادمی صد بارم دوش بگیره بالاخره ممکنه بو بگیره یا گاهی دهنش بو بده یا همیشه تمیز نباشه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706