2737
2739
عنوان

چرا انقد زن و شوهرا باهم رودربایستی دارن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 450 بازدید | 25 پست
مهم اینه طرفت کی باشه و تو میخوایی باهاش چجوری رابطه ای داشته باشی  بعضیا با شوهراشون خیلی دوس ...

چ عجییب

فقط 4 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چ عجییب

البته من خودم تو هیچ زمینه ای جلو شوهرم خجالت نمی‌کشم و بنظرم آدم باید جلو شوهرش راحت ترین باشه😁

سه ماه تا عقدم مونده یعنی میشه روزی برسه که بیام و بگم به خوبی و خوشی گذشت؟ 😍تموووم شد خدایا شکرت 1402/4/26 ساعت 4.20 یعنی روزی میرسه که بیام و بگم منو همسرم عاشقانه ترین و خدایی ترین زندگی رو واسه هم ساختیم؟ 🌱 دو سال و نیم از دانشگاهم مونده یعنی روزی میرسه که بگم دانشگاهمو با علم کافی برای کار کردن تموم کردم؟💉👩‍🔬ینی روزی میرسه خودم به درامد رسیده باشم و بشم یه دختر مستقل از لحاظ مالی؟ 🤑
البته من خودم تو هیچ زمینه ای جلو شوهرم خجالت نمی‌کشم و بنظرم آدم باید جلو شوهرش راحت ترین باشه😁

اخه من تعجب میکنم چطور انواع رابطه ها رو دارن و همه کار میکنن ولی بازم باهم راحت نیستن

البته نمیدونم شاید کسایی ک انقد میترسن ووخجالت میکشن و خشکن تو رابطه هم همینطوری باشن 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
2731
هر ادمی صد بارم دوش بگیره بالاخره ممکنه بو بگیره یا گاهی دهنش بو بده یا همیشه تمیز نباشه 

نه دیگه باید از دئودورانت و عطر و ..استفاده بشه گل

هر روز دوش بگیره 

مسواک روزی ۵ بار 

عزیزم بهداشت فردی خیلی زیاد مهمه تو رابطه

خودتونو بذارین جای طرف مقابل 

غیر قابل تحمل عزیزم

مریم خانم 💖 💞💖چو عقیقی به نگینی💍یارا تو همینی💖سوغات تویی که اینچنین شیرینی💖عشقیست اگر به سلطنت بنشینی💕تو که پیروز نبردی 💕 یارا تو چه کردی 💖 هر لحظه به دور هر دومان میگردی💞 جانیست که از عشق بدرآوردی💞صدساله بشی یارم❤ دوران خوشی یارم❤ از هر چه که میخواهم دارد همه چی یارم ❤ صد ساله بشی یارم ❤ افسانه بسیارم ❤ آزار تو دربارم ای حضرت دلدارم❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد ❤❤❤❤🇮🇷🇮🇷
نه دیگه باید از دئودورانت و عطر و ..استفاده بشه گل هر روز دوش بگیره  مسواک روزی ۵ بار  ...

منک مجردم ولی شما دیگ خیلی سخت میگیری دندون پزشکم گفت روزی ۳ بار مسواک نزن واس دندونات خوب نیس چ برسه ب ۵ بااار

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منک مجردم ولی شما دیگ خیلی سخت میگیری دندون پزشکم گفت روزی ۳ بار مسواک نزن واس دندونات خوب نیس چ برس ...

شاید باورتون نشه من از خواب بیدار میشم بعد صبحانه ناهار شام قبل خواب مسواک میزنم 

بین خودمون بمونه وقتی از خونه بیرون بخوام برم هم میزنم😷

نامزدم صبح میرن سرکار دوش میگیرن عصرم میان هم.کار دفتری دارن. تابستون یبار زنگ زدم عصری گفتن تا الان ۳ بار دوش گرفتم گفتم پدر کنتور آب و درآوردی ول کن دیگه میگن بدم میاد لباساشون هم یکی دو تکه خودشون میشورن 

مریم خانم 💖 💞💖چو عقیقی به نگینی💍یارا تو همینی💖سوغات تویی که اینچنین شیرینی💖عشقیست اگر به سلطنت بنشینی💕تو که پیروز نبردی 💕 یارا تو چه کردی 💖 هر لحظه به دور هر دومان میگردی💞 جانیست که از عشق بدرآوردی💞صدساله بشی یارم❤ دوران خوشی یارم❤ از هر چه که میخواهم دارد همه چی یارم ❤ صد ساله بشی یارم ❤ افسانه بسیارم ❤ آزار تو دربارم ای حضرت دلدارم❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد ❤❤❤❤🇮🇷🇮🇷
2738
شاید باورتون نشه من از خواب بیدار میشم بعد صبحانه ناهار شام قبل خواب مسواک میزنم  بین خودمون ب ...

چ نامزد خوبی اکثر پسرا پلشتن😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چ نامزد خوبی اکثر پسرا پلشتن😂

این دیگه از اونطرف افتاده

هوای سرد مشهد سر صبح دوش میگیره تو زمستون 

مریض میشن خوب 

اصلا گوشش بدهکار نیست 

این دیگه از اونطرف افتاده هوای سرد مشهد سر صبح دوش میگیره تو زمستون  مریض میشن خوب  اصل ...

اره سرده منم مشهدم

1
5
10
15
20
25
30
35
40