2737
2739

خیلی ساده فرقی نداره خخخ

تو پاره وقت تو نمی تونی اگر نخواستی لیسانس بگیری یه تعداد واحد مشخص بگذرونی و فوق دیپلم بگیری ولی تو تمام وقت اگر وسطش ول کنی هیچ پدرکی نمیتونی بگیری

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خیلی ساده فرقی نداره خخخ تو پاره وقت تو نمی تونی اگر نخواستی لیسانس بگیری یه تعداد واحد مشخص بگذرون ...

فکر کنم یکم قاطی توضیح دادم اخه خوابم کلا

پاره وقت فوق دیپلم داره

هیچ فرقی نمیکنه  فقط تمام وقت بگیر که سریع بتونی تموم کنی بری دنبال کار و زندگیت

یعنی پاره وقت بیش از ۴ سال طول می‌کشه؟ آخه اون رشته‌ای که میخوام فقط پاره وقت زده

2740
بله

ممنون عزیزم. فقط شما که فرمودید خودتون پاره وقت خوندید میشه بگید مثلا میتونم فقط کلاسای تایم صبح بردارم ولی از اون طرف لیسانسمو 4 یا 3/5 سال بگیرم؟ و اینکه اعتبار مدرک چه برا یکار چه برای مهاجرت فرقی با تمام وقت نداره؟

ممنون عزیزم. فقط شما که فرمودید خودتون پاره وقت خوندید میشه بگید مثلا میتونم فقط کلاسای تایم صبح برد ...

اعتبار مدرک هیچ فرقی نداره. هیچ جا نمی زنه پاره وقت یا تمام وقت. تو مدرک میزنه ولی جای دیگه نمیزنن. من خودم وسطش دو سال مرخصی گرفتم و اتفاقی نیفتاد