2737
2739
عنوان

خدایش بعضی دخترا چقد رو خواستگار عیب میزارن

| مشاهده متن کامل بحث + 1191 بازدید | 85 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب همش میگه کاش من ازدواج کنم ناراحته

دوست داره ازدواج کنه با کسی که معیاراش رو داشته باشه نه هر ننه قمری که از راه رسید 

ازدواجی که طبق ایده ال ادم نباشه از جهنم بدتره 

قابل توجه برخی کابران به ظاهر و باطن نامحترم :من وقتی نظر میدم مثل تو رو هوا حرف نمیزنم فکت موثق میارم .پس با من وارد کلکل نشو که جلو این همه کاربر ضایع نشی:)
2728
اصلا طرفو ندیده رد میکنه

چون ب تنهایی عادت کرده باید هولش بدین ک ب سمت ازدواج بیاد 

از خوبیای طرف بگین ک جذب شه 

و سخت پسندیدش  کمتر بشه

📍یادمان باشد اگر خاطرمان تنها شد/ طلب عشق زه هر بی سروپایی نکنیم🫀🥲🤌🏻
دوست داره ازدواج کنه با کسی که معیاراش رو داشته باشه نه هر ننه قمری که از راه رسید  ازدواجی ...

دیگ کارخونه تولید شوهر نیست ک دقیقا با ۱۰۰٪ معیارا  شوهر تولید بشه  بیاد خواستگاری

دیگ ۷۰٪ شرایط باشه باید بله گفت بنظرم

📍یادمان باشد اگر خاطرمان تنها شد/ طلب عشق زه هر بی سروپایی نکنیم🫀🥲🤌🏻
2738
چون ب تنهایی عادت کرده باید هولش بدین ک ب سمت ازدواج بیاد  از خوبیای طرف بگین ک جذب شه  ...

پس اگه تنها عادت کرده پس هی نگه خوشبحال اون طرف ...خونه مادرشوهر میره ....اینجور ادما بعد ازدواجشون طرف داغون میکنن چون عادت کردن یه نفر براشون غذا بپزن....منم به شوهرم گفتم طرف به درد ازدواج نمیخوره

منم اینقدر ایراد گذاشتم تا سنم بالا رفت الان من فوق لیسانسم خواستگارم دیپلم از من بیشتر پول درمیاره 

مهم اینه که مرد جنم کار داشته باشه

زنی برای تمام فصول برگرفته از شخصیت سر توماس مور ملقب به  مردی برای تمام فصول است انسان اصیل کسی است که آرمانی را برگزیده و  نه، از سر تعبد یا اقتدار کسی یا تقلید از کسی دست از این آرمان نمی شوید.یعنی هیچ تهدید یا تطمیع، هیچ جاذبه یا دافعه اجتماعی و بیرونی او را از نیل به آرمان‌هایش باز نمیدارد. 
2706