2737
2734
عنوان

خدایش بعضی دخترا چقد رو خواستگار عیب میزارن

| مشاهده متن کامل بحث + 1193 بازدید | 85 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دیگ کارخونه تولید شوهر نیست ک دقیقا با ۱۰۰٪ معیارا  شوهر تولید بشه  بیاد خواستگاری دیگ ۷۰ ...

اون ۷۰ درصد واسه وقتیه که دوسش داری و به دلت نشسته و ۷۰ درصدشم اوکیه از ۳۰ درصد بقیه چشم پوشی میکنی

وقتی علاقه و عشقی در کار نباشه اون ۷۰ درصدم به چشم نمیاد 

نی نی سایت کجاست ؟ جاییکه داده ها و آمار های علمی ، منطق و عقلانیت حرف آخر رو میزنه :) در واقع اصلا حرف نمیزنه :) لذا کامنتام به مذاق بعضی ها خوش نمیاد :)
خب پسرها دستشون باز تره پنجاه جا میتونن برن خواستگاری 

اون واسه قدیما بود ۵۰ جا میرفتن خواستگاری

هر خواستگاری میومد دسته گل و شیرینی و ....

یکی دو جلسه هم بیرون میرفتن  رستورانی جایی....

الان هر خواستگاری دست کم ۱۰ میلیون هزینه اش میشه

۵۰  تا میشه ۵۰۰ میلیون🤣

یه دسته گل پنج شش میلیون شده

2731
۴۰ سال تنها نمونده ک الان بخوا زرتی راضی شه اگه ادمی بود ک زندگیو ساده میگرفت این همه مدت تنها نمیم ...

شما چرا فک میکنید چون ازدواج نکرده ضرر کرده. دخترداییم 35سال سن داره سفر خارجی میره ی جوری تیپ میزنه و ب خودش میرسه مث دخترای 20ساله چه اندام و پوستی داره. دوس پسر هم داره واسه نیازش. در کل میگه ازدواج دوس نداره خواستگار هم همه جوره داره ولی از ازدواج خوشش نمیاد مشکلی هم نداره تنها هم نیست. فک میکنم متاهلا تنها ترن تا مجردا اینقد زندگی ها تر خورده

خب شاید براش این مورد مهمه بلخره دوس داشته شوهرش آیندش تحصیلکرده باشه

خب میتونه بعد بخونه حالا اینای که خوندن کجا عالم گرفتن😄خدایش اکثرا تحصیلات دارن واقعا به درد زندگیشون خورد والا الان مردای هستن دیپلم دارن شعورشون واقعا خوبه

مغازه دونبش تو بازار داشت پارچه فروشی

والا اشتباه میکنه 

زنی برای تمام فصول برگرفته از شخصیت سر توماس مور ملقب به  مردی برای تمام فصول است انسان اصیل کسی است که آرمانی را برگزیده و  نه، از سر تعبد یا اقتدار کسی یا تقلید از کسی دست از این آرمان نمی شوید.یعنی هیچ تهدید یا تطمیع، هیچ جاذبه یا دافعه اجتماعی و بیرونی او را از نیل به آرمان‌هایش باز نمیدارد. 
2738
ازین موردا دور منم هست دخترهمسایمون ۴۳ سالش بود مامانم گفت کار خیر کنم یکی معرفی کرد ۴۵ سالش بود همه ...

اون نخواسته باهاش ازدواج کنه اینطوری گفته

من یه خواستگاری داشتم فکش جلو بود.‌.خوشم نیومد....یه چیز دیگه رو بهانه کردم. خب نمیشه بگی فکت جلویه خوشم ازت نمیاد

شما چرا فک میکنید چون ازدواج نکرده ضرر کرده. دخترداییم 35سال سن داره سفر خارجی میره ی جوری تیپ میزنه ...

حالا همه مثل دخترخاله شما نیستن دوس دارن ازدواج کنن بعد طرف خودش میگه دلش ازدواج بخواد .بعد اینکه دختر خاله شما دوس پسر داره😄

خب میتونه بعد بخونه حالا اینای که خوندن کجا عالم گرفتن😄خدایش اکثرا تحصیلات دارن واقعا به درد زندگیش ...

اره خب تحصیلات ربطی به شعور نداره ولی تو سن و سال خواستگاره دیگه واقعا وقت و حوصله ادامه تحصیل داره   نه 

اون واسه قدیما بود ۵۰ جا میرفتن خواستگاری هر خواستگاری میومد دسته گل و شیرینی و .... یکی دو جلسه ه ...

گل گفتی. منم تا قطعی نشده نمیزارم بیان حساب کردم الان ی خواستگاری نزدیک20ملیون میشه 

2706